Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valaki aki tud segíteni...

Van valaki aki tud segíteni xbox hálózatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A telefonomról osztom a mobilnetet az xboxnak már nagyon régóta és így játszok.

Most pedig nem akar rácsatlakozni, ezt írja “Nem lehet csatlakozni a DHCP-kiszolgálóhoz.”

Már szétbasz az ideg ettől órák óta szenvedek vele. Ha van esetleg aki tudja mit kéne tennem és segítene nagyon megköszönném.


febr. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

"mit kéne tennem "


Nem is tudom... Értelmes hálózat kialakításához mit szólnál?

febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt, hogy borzasztóan örülnék neki de a családom sajnos nincsen olyan anyagi helyzetben hogy ezt elvárhassam. És még mielőtt a szintén ilyen okos megszólalásod előtt megjegyezném, hogy az xboxot 2018-ban kaptam, azóta egy családtagommal élek sajnos, akkoriban 3-mal.

Segítséget kértem erre a problémára, nem ilyen jellegűt mert ha tehetném így lenne. Köszi.

febr. 20. 17:37
 3/5 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott, hogy nem vagyok fiú, de tudom, manapság “nagyon meglepő” ha egy lány is játszik.

Sajnos az ilyenekre mint te, nem érdemes több energiát fordítani.

További szép napot!

febr. 20. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nálad van a gond, nekem az asztali gépemen, Xbox ultimate előfizetéssel futtatott játék is hisztizett,hogy nincs online,pedig vezetékes netem van.
febr. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A DHCP részét a telefon adja, a létrejött "helyi hálózaton" ad neki egy IP címet, amiről a csomagokat tudja küldeni-fogadni.


Első körben én a telefont újraindítanám, ki-be kapcsolnám esetleg a megosztást, Xbox-ot szintén újraindítanám.


Még megpróbálhatod azt, hogy átnevezed a telefon wifi-nevét, és akkor az xbox úgy fogja látni, mint egy eddig ismeretlen hálózat.


Ha feltudott kapcsolódni a telefon osztott wifijére, még ami működne(számítógépek esetén működik), hogy fix IP-t állítasz az xboxot, de ahhoz tudni kell a telefon hálózatának(osztott wifi) a címtartományát(pl. 192.168.0.2 - 250) alhálózati maszkot (pl. 255.255.255.0), és a gatewayt(ez a telefonnak magának a címe, ebben a felállásban ő routerként működik, általában az első IP szokott lenni a címe, 192.168.0.1, ha ezt a címtartományt generálta).


De így látatlanba nehéz megmondani, mi lenne a helyes beállítás.

febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!