Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rohanás közben töltőn hagytam...

Rohanás közben töltőn hagytam az iqos iluma one készülékem. Mekkora rá az esély, hogy kigyulladjon/felrobbanjon egy 8 órás töltési időszak alatt?

Figyelt kérdés

febr. 27. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb ugyanakkora az esélye egy spontán robbanásnak, mint a telefonodnak, amikor egész estére töltőre rakod.
febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
50-50%
febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat ja vagy igen vagy nem
febr. 27. 10:59
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Megérdemelnéd, hogy én is valami szellemes poénon törjem a fejem, csak nem akarom betörni.

Butaság az egész, töltés leáll és kész.

Ha idővel 100 %-ról visszaesne egy kicsit (tizedvoltokban mérik, nem is százalékban), a töltés újraindul és ismét felnyomja 100 %-ra.

De aki este felteszi és pár óra alatt kész a töltés, az sem fog reggelig 100 % alá esni, tehát a töltés ennyi idő alatt még nem indul újra egyszer sem.

Ha újraindul, baj abból sincs természetesen, csak ha valaki folyamatosan bedugva használná (otthon élő), az hosszabb távon növelné az akku belső ellenállását, mint ahogy laptopok esetében is lehet ilyen gond. Már amelyiket nem lehet részleges töltésre beállítani, akkor inkább ki kell venni az akkut és csak hálózatról használni.

febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
febr. 27. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!