Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sharp tv rossz hangminőség...

Sharp tv rossz hangminőség mitől lehet?

Figyelt kérdés
Vettünk egy sharp tv-t be is üzemeltem de valamiért nem jó a hangminőség, dobozhangja van. Próbáltam változtatni a hangbeállításokon de semmi se változott. Smart boxról jón az adás de megnéztem és youtube-on is rossz a hang, szóval biztos, hogy a tv-vel van a baj. Vannak ötleteitek, hogy mit lenne érdemes megpróbálni?
márc. 2. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A külső hangszóróidon mit hallottál?
márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nincs külső hangszóró
márc. 2. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Ki az az igénytelen marha, aki beépített szarokat használ?
márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Venni egy normális tv-t.
márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy mire helyezed a tévét. Nem mindegy, hogy üvegasztalon, vagy masszív fa bútoron van a tévé, utóbbi elég jó hatással van a mélyekre :)
márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Zzzoli ***** válasza:

Ilyen a hangsugárzó felépítménye, nem lesz jobb.

Tudom nem vigasztal, az LG nek és a Samunak is vannak igen szar hangú tévéik, a felső középkategóriában is.

márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fa bútoron van mint a régi tv aminek jó volt a hangja, most növeltem a hanghatásokat így érezhetően jobb lett a hangja de még mindig nem az igazi. Majd nézek valahol egy hangfalat, ezek szerint a tv beépített hangfala nem túl jó
márc. 2. 16:02
 8/12 Zzzoli ***** válasza:
Nézz hozzá soundbart, vannak egész elfogadható darabok, subwooferrel együtt.
márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

"fa bútoron van mint a régi tv aminek jó volt a hangja"


Ezzel nem mondtál semmit, még mindig használnak emberek képcsöves TV-t is, ami eleve más hangot ad, típustól is függően.

Lapos TV is lehet mondjuk egy LG, amelyikbe kis "hangdoboz" van építve, ami javítja ugyan a hangzást, de sajnos lefelé sugároz, így az sem sokat ér.

Talán csak a fizikai fájdalmat csökkenti, amit el kell viselni, ha éppen nincs más megoldás.

De meg kell oldani, hogy legyen.

márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami régid hifid, amit rá lehetne kötni? Én már a képcsöves tv-t is azon keresztül hallgattam.
márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!