Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt, borító nélküli...

Használt, borító nélküli Playstation játék vásárlása megbízható?

Figyelt kérdés
Használtam találtam jó áron játékokat amiket megvennék, de nem teljesen értem, hogyan lehetséges, hogy nincs meg hozzá az eredeti borítós doboza. A lemezen rajta van a gyári minta. Az eladó több ilyen játékot is árul, gondolom ő is felvásárolta valahol. Ezek eredetiek lehetnek? Lehetséges hamisítani? Esetleg vettetek már így használt lemezes játékot?

márc. 3. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Melyik ps? Az első? Ott szerintem nincsen olyan, hogy normál ps be tudjon olvasni másolt lemezt.

Tehát ha a chipmentes, eredeti konzolod viszi, akkor eredeti a lemez is.

márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, valóban kifelejtettem melyik generációról beszélek. Playstation 4-es játéklemezről van szó. Illetve köszönöm a választ is!
márc. 3. 21:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!