Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » BestByte megbízható webáruház?...

BestByte megbízható webáruház? Rendelt már valaki onnan? Vélemények?

Figyelt kérdés

márc. 5. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Árukereső véleményei szerint igen (olvashatsz véleményeket, negatívakat és pozitívakat is, láthatod az értékelést):

[link]

márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó bolt. Ott vettem 11 éve a laptopom ami a mai napig kiválóan működik (memóriabővítést, hdd-t ssd-re cserélést és akkut kínai utángyártottra cserélését követően).
márc. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
10+ éve működő cég, nem nagyon kell attól félni, hogy lenyúlják a pénzedet vagy hogy fél év múlva nyom nélkül eltűnik. Nyugodtan rendelhetsz tőle.
márc. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is vásároltam már tőlük. Rendben vannak.
márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van boltjuk is, nem csak webshop
márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Igen
márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 01:32


Mondjuk ehhez a BestByte-nak azért nem sok köze van. Ennyi erővel akkor minden bolt ahol árulják a laptopodat az egy jó bolt.

márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Garancia csak elviekben van
márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8. Ezt kifejted?
márc. 6. 15:00
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Beküldöd a garanciális terméked... ő meg azt keresi mire tudja ráfogni a garanciavesztést... keresi az ütődést, horpadást, karcot stb.... láttam, dolgoztam náluk
márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!