Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csúszhat a hang Xbox...

Miért csúszhat a hang Xbox One S konzolon?

Figyelt kérdés

Az eddigi megszokott dolgokon semmi nem változott csak annyi, hogy elköltöztem. Ugyanaz a tv, ugyanaz a kábelek, ugyan abba a hdmi portba dugva. Vagyis csak annyi változott, hogy a tv mostmár septobox helyett kártyával “üzemel” (aminek nem hiszem, hogy befolyásolnia kellene az xboxot).

1-1,5 óra játék után (teljesen mindegy, hogy melyik játékot indítom el) a hang elkezd csúszni 1-2-3 másodpercet.

Kíváncsiság képen, ha elkezd csúszni a hang és utánna elindítom a netflixet (xboxon) akkor ott is ugyanúgy csúszik a hang. Ha újraindítom akkor pedig ismét jó minden 1-2 órán át.

Ez rettenetesen zavaró főleg, ha olyan játékkal játszok amiben fontos lenne hallanom a dolgokat valós időben.

Ez mitől lehet? Találkozott már valaki hasonlóval? Valami tipp, hogy mit próbálgasdsk?



márc. 10. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Beállításokban próbálj ki más hangbeállítást. Pl. Stereo uncompressed.


Szerintem valamilyen "utólag turbózott" beállítást használsz jelenleg, amit a konzol utólag dolgoz fel, és emiatt okozhat késedelmet.


Remélem érthető, kicsit fáradtan írom :)

márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz.

Nem állítottam át semmit sehol, csak szétszedtem egy pár kilométert utaztattam aztán ujra összeraktam.

De köszi a tippet majd próbálgatom. :D

márc. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!