Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudok a PS5-el csatlakozni...

Nem tudok a PS5-el csatlakozni az internethez. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Próbáltam wifi-vel, LAN kábellel de sehogy nem müködött. Más eszközröl(telefon, laptop, XBOX) müködik a net csak a PS-nél van ez a probléma. Próbáltam már resetelni a PS-t, a routert, visszaálítottam a gyári beállításokra de egyik sem működött.

márc. 14. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor vetted?
márc. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2023 november
márc. 15. 06:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig minden oké volt? Ebből gari lesz, van külön Sony szervíz
márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig jó volt. Viszont azóta kipróbáltam úgy hogy megosztottam a mobilnetemet és azzal működik. Csak az otthoni netre nem csatlakozik rá.
márc. 15. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor mégsem hardver hiba


Kérdezd meg a prohardver ps5 topikjában


Változott bármi? Automatikusra állítva teszteld az internet kapcsolatot. Vagy próbáld meg a Google dns szerverét beállítva.

márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezeket próbáltam egyik se vált be. Viszont az az érdekes hogy sikerült letöltenem a ps plus-ból annak ellenére hogy a beállításokban még mindig azt írja hogy nem sikerült rácsatlakozni a netre,illetve a ps account beállításaiba se enged be. De a ps plus/store-ból letöltött játékok is elindulnak, annyi hogy az elején kiírja hogynem sikerült csatlakozni a hálózathoz de utána elindul.
márc. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!