Ha 2 monitort használsz játszáshoz akkor az 2 ugyanolyan vagy különbözö méretüek?

Figyelt kérdés
Van jelenleg egy 24 colos hagyományosom és szeretnék egy nagyobbat lehet iveltet. Nagyon fura ha van méretbeli különbség?
ápr. 2. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Van akinek furcsa, van akinek nem. Egyszerre úgysem mindkét monitoron játszol. Plusz az ívelt monitornak semmi értelme nincsen. Spórold meg azt a pénzt vagy vegyél rajta magasabb kategóriájú síkpanelest.
ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy 30 col felett szinte mindegyik ivelt ha kell ha nem :/
ápr. 2. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs az ivelt monitorral. Nekem egy ívelt 34"-os Samsung G5-ösöm van, és nagyon hamar megszoktam, pedig előtte csak egy 22-es volt. Szerintem nagyon jó hogy a szélei felém vannak fordítva. Két monitoron én nem játszanék, hiszen akkor pont a két káva lenne előtted, szóval inkább egy nagyobbra szavazok. ( vagy három egyformára 😉)
ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!