Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Transzmitter egy idő után...

Transzmitter egy idő után átkapcsol rádió adóra. Már több frekfrenciát is kipróbáltam, ès nem tudok rájönni mièrt csinálja?

Figyelt kérdés
Elèg drága volt, egy teherautós barátom ajánlotta hogy neki èvek óta szèpen dolgozik. Átvált aztán ha megnyomom a megyjegyzett számon visszakapcsol, viszont kb 20p után újra bejátsza ezt a problèmát.mi lehet a problèma?

ápr. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint a fejegységed átvált a transzmitter frekvenciájáról egy rádióadó frekvenciájára? Jól értem?
ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mit nyomsz meg? A transzmitter eleve egy rádióadó. Barátod mit mond erre?
ápr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:

Ez zavaros.

Mi vált át mire?

A rádió adó (transzmitter) átvált egy rádió adóra?

ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiegèszítem, van egy szivargyújtóba dugható transmitter ami a bluetoothot veszi. Ès ugye be állítom a frekfrenciát rajta, rákapcsolódok, ennek ellenère kb 20 percenkènt átvált egy rádióadóra. De nem nyomok meg semmit, csak magától átkapcsol. Egy időbe arra gondoltam hogy a start-stop zavarja de kikapcsolom ugye nem igazán használom. Már próbáltam másik transmittert is nem sikerült rájönnünk hogy mièrt csinálja.
ápr. 11. 20:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmentettem az 5 rádiógombra a frekfremciát, azt nyomom meg ha átkapcsol. Barátom kb nem tud rá mit mondani mentünk ki frankfurba kb vègig próbáltunk rájönni. Az biztos hogy nem hagy elaludni a volán mögött. Lehet hogy bedugósra kellene váltanom talán. Vagy valamj be èpítettet venni? Fiat Dobló amúgy a kocsi.
ápr. 11. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs bekapcsolva az AF? Az az, hogy alternatív frekvenciát keres. Ha pl. ugyanazon a frekvencián pont van egy rádióadó, akkor az így átirányíthat egy másik frekvenciára.

Pl. a Retró Rádió Budapesten 103.3 MHz-en fogható, de Gyöngyösön 104.7 MHz.

Ha elindulsz az M3-ason, akkor egy idő után átvált, ha be van kapcsolva az AF.

ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

"20 percenkènt átvált egy rádióadóra"


A Transmitter átvált egy rádióadóra?


"Egy időbe arra gondoltam hogy a start-stop zavarja"


Mi az a start-stop ami zavarhatja?

ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!