Milyen HDD-t vegyek a Ps4 be?

Figyelt kérdés

2 hete kezdődött amikor játék közben lefagyott a ps4. 3 napig csinálta utána úgy döntöttem hogy csinálok egy adatbázis újraépítést. De az is lefagyott és a számláló az ment feljebb. Ki kapcsoltam és újra vissza kapcsoltam de akkor magától elkezdte az adatbázis újraépítését (tehát csak a biztonságos módba és az adatbázis újraépítésbe tudtam belépni) ezután úgy döntöttem hogy vissza álítom a gépet gyári beálításra. Ezután kért egy úratelepítő fájlt és egy frissítő fájlt. Ezt meg is tettem és meg is kezdődött a gyáribvissza álítás. És kezdődtek a gondok. A ps folyamatosan azt írta ki hogy nem tud elindulni,folyamatosan az 11.50 es verziót akarta letöltetni velem(amit már megtettem 100 szor), ha elindult akkor a gyári üzemódban. Ha meg megcsináltam ezeket a gyári beálításokat (wifi,ps kamera, stb...) akkor szépen elindult de 10 mp után megint lefagyott.


Ebből megálapítottam hogy meghalt a merevlemez (HDD)


Ja úgyhogy be szeretnék szerezni egy jó merevlemzt. Min. 1 tb legyen. Ha ez valakinek fontos Ps4 Pro m van.


A válaszokat nagyon szépen megköszönöm!



ápr. 24. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen HDD-t? Semmilyet, szerintem ma már SSD-t érdemes rakni ebbe is, ha már cserélni kell. Persze ettől nem lesz PS5, de érezhetően gyorsabb lesz a működése.
ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem kaptál valamilyen hibakódot?


Én is az SSD-t javaslom, ha cserélsz. Valamivel gyorsabb lesz a működése. YouTube-on találsz róla videót hogyan kell az OSt rárakni. Bár a fentiekből leírva ez menni fog.

ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!