Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fejhallgatót váltanék HyperX...

Fejhallgatót váltanék HyperX Cloud 2 után, mit válasszak?

Figyelt kérdés
Második HyperX Cloud 2-s fejhallgatóm vásároltam, viszont csalódtam benne. Szépen szól, mélyek is jók miután EQ-t állítottam (saját véleményem), viszont az emelt mélyek miatt pattognak már a hangszórói. Mindkettő erre a sorsa jutott. Szeretném megkérdezni, melyik fejhallgatót vehetem meg nyugodt szívvel, ami kiszolgál legalább két évig, 80 ezres ársávban gondolkodok. Beyerdynamic-okról hallottam jót, de nemtudom mi a különbség a DT 770, 880, 990 között, illetve a 32 ohm és a 250 ohm közt.

ápr. 24. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

ATH M40X-re.

Beyer-t nem vennék, nincs valami szép hangképe, ami a DT770 szériát illeti.

Szúró magasok jellemzik.

A DT880 félig nyitott, a DT990 teljesen nyitott és nem gondolnám, hogy ugyan arra a use case-re valóak, mint a HyperX Cloud 2.


Amúgy mellékes, de alaplapról nem is fogod tudni meghajtani a HyperX Cloud 2-t, először vennék egy normális fejhallgató erősítőt és utána próbálkoznék vele. Sokat javít rajta. Magas az impedanciája, nem véletlenül nem szól alaplapról, sem pedig hordozható eszközről.(60 Ohm)


Ha mélyorientált fejhallgató kell mindenáron és olcsón akkor a Oneodio Pro 50 irányában nézelődnék a helyedben, szerintem azt keresed és megúszod viszonylag jó áron...

ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!