Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi tv kiírja, hogy a csatorn...

Digi tv kiírja, hogy a csatorna nem működik. Már egy hete. De csak néhány. Mit lehet tenni? Köszi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet megváltoztatták a helyét /áthelyezték más transzponderre/.

Mindig be van-e kapcsolva, hogy hozzájusson a frissítéshez?

Nem csökkent a még vehető csatornákon a jelerősség/minőség, nem lehet elmozdult az antenna?

2010. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhívod a 1272-t, ránéznek a beltéridre és megmondják mi a baj, ha gond van meg is csinálják!
2010. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Digivel egyre több a problémám nekem is.

Meg fogok tőlük válni.

Az ügyfélszolgálatot képtelenség eléri, és ez csak az egyik probléma.

Lassan megtanulok románul is, mert a reklámok 98%-a ezen a nyelven megy. És én nem akarok ezen a nyelven megtanulni beszélni.

2010. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK, köszi, felhívtam és már géphang mondta hogy ennél a hibánál mit kell csinálni. Bár mondjuk sztem nem normális h újra kellett telepíteni...
2010. nov. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!