Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A MAC AUDIO maximus 3000-nek...

A MAC AUDIO maximus 3000-nek hány literes zárt ládára van szüksége?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 18:14
 1/2 viktor1001 válasza:
70 literes reflexláda 10 es pvc csővel párosítva!!!!orbátális subot tudsz vele kihozni!!(tapasztalatból mondom)zárt láda nem igazán jó neki mer ha kis ládát csinálsz akkor semmi mélyet nem ad(először abba raktam bele de semmi nem volt csak kilengett mint a p.csa:D)de volt egy sokkal nagyobb zárt ládám is abba már volt valami mély.de én a reflexládát ajámlom mindenképp 5 cm fából építve
2012. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tibike933 válasza:
Helló nekem egy 62 literes ládában van 10"21 cm pvc cső van benne és kicsit nagyobb hangon nagy levegőhang hallatszik a reflexcsövön és ez zavaró! Mi lehet az oka?
2015. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!