Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri-e egy régebbi hifi...

Megéri-e egy régebbi hifi tornyot venni használtan? Tehát ami különálló egységekből áll. (8-10éves) Vagy most már újabb kis mini vagy mikró hifik is tudják ugyanazt a minőséget, csak kisebb hangfalakon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy tudják.

A mostanában kapható "Hifi tornyok", "Centerek" egy rakás szarok.

Ami nem kerül több havi fizetésébe az embernek, azok sajnos borzasztó gagyi cuccok manapság.

Ezért csak kifejezetten régi hifiket érdemes venni, ha az embernek van egy minimális igénye és nem csak az kell hogy vuffogjon a basszus meg megfájduljon az ember feje a hangerőtől...

2011. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már bocs, kedves első válaszoló, de milyen hangerőről beszélsz? Arról az 50.000W P.M.P.O.-ról? Az minden, csak nem hangerő... szánalmas kacat az összes.
2011. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már nagyon régóta kinéztem egy típust, csak anno még baromi drága volt. Most láttam valakinél, csak nem tudom a mai technikával összerakott music centerek tudják-e már ugyanazt. Árban hasonlóak.

Persze láttam ma az egyik elektronikai áruházban hifi egységeket, de azok a mostani fizetésekhez képest ugyancsak drágák, mint ahogy sok évvel ezelőtt, az általam kinézet típus is az volt az akkori fizetésekhez viszonyítva :-)

Gondolom az ár nem véletlen, hanem a minőséget jelenti.

Nekem kifejezetten tiszta és erős hangzás kellene normális zenéhez. Persze nagy hangfalakkal, de nem a Watt szám a lényeg.

2011. jan. 14. 20:28
 4/4 A kérdező kommentje:

kiegészítés:

Azért a music centerekkel hasonlítom össze a régi, de komoly hifi berendezést, mert azok vannak egy árban.

2011. jan. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!