Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangfal beállitás . Creative?

Hangfal beállitás . Creative?

Figyelt kérdés

Helló!!


Gyors, leszek és tőmőren fogalmazzok.


Van egy CreAtivE hangfalam inspire 5.1..



2 szól az 5 ből.. nem lehet kábel hiba se kontakt..



mert a Realtek HD tesztnél az összes szól..


csak ha zenét halgatok akkor 2 szól.. beálitottam 5.1re de semmi.. nem akar szólni.. a hangfal nem hibás mert mondtam a tesztnél mindegyik szól... aki tudna segitsen köszönöm


2011. jan. 20. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen mivel a zenéd az csak stereo.Mitől szólna 5.1-ben?
2011. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez akkor is furcsa, mert a mélynyomónak mindenképp kéne szólnia.

Másrészt 3 tippem van:

1)Ha integrált hangkártyád van, akkor lehet azzal van a hiba, bár nem tudom, hiszen ha tesztnél megy, akkor elvileg jó. De bármi megeshet.

2)Lehet, hogy kell driver/ új driver.(igazából nem tudom, hogy 5.1-hez kell e)

3) Ha kell és te a driverben állítottad be az 5.1-et akkor még windows-ban is lehet hogy be kell, és fordítva.

Nem nagyon értek hozzá, de ezek a tippeim

2011. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Köszi a Kommenteket!!


Integrálthangkártyám van igen , 2.1 szól.. a dolbi szól szóval.. de 5 hangszoroból 2 szól plusz a dolbi de a Realtek HD cucc tesztnél mindegyik szól..ehhez a zene tipusnak semmi köze nincs, yutubon se szol hd nál se.

2011. jan. 23. 17:47
 4/4 A kérdező kommentje:
OMG megjavult mostmár mindd szól nem tudom mivolt a gondd de nagyon állat
2011. jan. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!