Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell tenni, ha a digitalis...

Mit kell tenni, ha a digitalis fenykepezogep memoriakartyaja megtelt?

Figyelt kérdés

ez lehet hulye kerdes, de nem tudom, szoval letoroltem mindent rola, de a kartya megtelt jelzes van rajta. Ilyenkor uj kartyat kell bele venni vagy mit lehet tenni??

koszi


2009. febr. 6. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem írtad ki,akkor otthon vagy boltban írasd ki cd-re,majd töröld le a kártyát,és megint használhatod...

:)

2009. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt, mindent atirtam rola a szamitogepemre, szoval nincs mar rajta semmi, de meg igy is a kovetkezo kiiras van rajta: Card full, tehat megtelt a kartya.
2009. febr. 6. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen típusú fényképezőgép ?


nem lehet hogy a belső memóriára van állítva a gép és azt érzékeli hogy tele van ??



Próbáld meg leformatálni a kártyát saját gép a memóriakártyára jobb klik és formatálas

2009. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ki másoltad a számitogépre de az még kevés formázd le a fényképezöbeen a kártyát van menüje is erre vagy a szgéppel is tudod formázni formatted ijesmi néveen

de ha csak törlöd az egészet az is jo akár szgépen akár fényképezővel

2009. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!