Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Mennyibe kerül a legolcsóbb elektromos gitár szett?

Figyelt kérdés

Szóval szett, vagyis elektromos gitár + erősítő beépített hangszóróval, meg tokkal!


Vagy linleni is tudtok esetleg oldalakat?

A válaszokat előre köszönöm!


2011. febr. 8. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

50 körül, de nem ajánlom. 50-nél kezdődnek a már elfogadható elektromos gitárok, szólóban, tok meg minden nélkül.

Használtan vehetsz pár ezerért egész jó hangkártyákat, alacsony latency-vel, letölthetsz millióféle gitáreffekt-programot, és fülesen, vagy a géped hangszóróján játszhatsz. Rögzíteni is sokkal egyszerűbb. Mondom ezt úgy, hogy itt porosodik mellettem egy 40 ezer forintos erősítő. Az elmúlt 2,5 évben egyszer használtam, egy élő fellépés alkalmával. Otthonra szerintem felesleges erősítőt venni.

2011. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dag válasza:

[link]


Nézd meg ezt! itt elég olcsók!

2011. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszi a válaszokat! Másodszorra pedig a kedves első hozzászóló kommentjéhez fűznék én is egy kommentet, pontosabban egy újabb kérdést!


Mivel nem nagyon vagyok a témában, ezért pontosabban rákérdezek, mert most így nem nagyon értem!

Egy olyan kicsi kis erősítőre gondoltam, mint amit a kedves második linkelt be, egyik havernak is ilyesmije van, tök jó, nekem abszolút megfelel, FULL amatőr vagyok, csak meg szeretnék rajta tanulni, semmi több, hogy ha nem lesz rá szükségem, akkor meg eladom!

Nah a kérdésem az lenne, hogy akkor erősítőt midnegy, ha nem is veszek? Hogy köthetem rá a PC-re a gitárt akkor?

2011. febr. 8. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A hangkártyának a Line in bemenetére dugod nemes egyszerűséggel. Ismétlem, jó hangkártyával, tökéletes. Laptoppal, alaplapi integrált hangkártyával esélytelen, de egy komolyabb PCI-vel, vagy USB-sel működik. Használtan nagyon olcsók az 5-6 éves félprofi hangkártyák.
2011. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második által belinkeltek közül egyedül a Behringert ajánlanám. Elfogadható minőségű, volt hozzá szerencsém.
2011. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!