Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen professzionális hangfal...

Milyen professzionális hangfalat ajánlanál vásárlásra?

Figyelt kérdés

Mondj olyan hangfal gyártókat,amik : Fantasztikus/elképesztő hangélményt tudtak nyújtani neked, azaz a TE FÜLED számára gyönyörű hangzást adtak.

(Sony,Philips, és társait légyszi ne a bóvli tömegcikket.)


Hallottam egyszer egy Tannoy Mercuryt... majd elolvadtam a hangjától, és ettől lejjebb nem szívesen adnám, ha vennék.

Köszönöm előre is a tanácsod.


2011. febr. 23. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig a lényeg marad le.

Mennyit szánsz rá?

2011. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tannoy nem professzionális, csak jó minőségű szobai cucc. Profi cuccok ott kezdődnek, hogy Martin Audio, Outline, EAW, RCF, Dynacord, Electro Voice. Persze ezek hangosításra valóak, tehát professzionális készülékek.
2011. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam nemrég a Házimozi és HIFI Show-n. Ott elég combos árak voltak, pl. egy kicsi hangszóró darabja 3500 EUR volt, és az még az olcsóbbak közé tartozott...

A profi cuccok nagyon drágák, de persze a forrásanyag minősége is sokat számít.

2011. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!