Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 tulajok! Valóban nem túl...

PS3 tulajok! Valóban nem túl jó az psn (multizás) egyes játékoknál?

Figyelt kérdés
Mindig szoktam látni a fórumokba hogy az XBOX-osok azzal jönnek hogy a PS3-nak szar a multizása. Kilők a játékból stb.
2011. márc. 12. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár én Nintendo Wii tulaj vagyok, szerintem ez csak az Xbox tulajdonosok mondják direkt.Nyilván nem szeretik a másik konzolt, szóval mindent lemondanak róla, csakhogy mások kedvét elvegyék a másik konzol vásárlásától.Én kb 3 órát játszottam PS3 multin barátomnál, és egyszer sem dobott le a netről.
2011. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként nagyon jó a PS3-on a net, ahhoz képest, hogy Nintendo rajongó vagyok, csoda, hogy ilyet mondok:D Nem tagadom, a PS3 is nagyon jó:d
2011. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Áh nem net, hanem multi:d Bocsi az offért.
2011. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a normális válaszokért! (:
2011. márc. 12. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!