Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinek mi a véleménye az LG...

Kinek mi a véleménye az LG termékekről? Megbízhatók?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 16:52
 1/6 anonim válasza:
nekem a telóm LG, megvagyok vele elégedve, de amugy sztem nem a legjobb márka az LG, én pl a telómat csak azért vettem meg mert szép rózsaszín és jól néz ki, nem pedig a márkája miatt.
2011. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem. Gondolok én arra, hogy az LG-nek a jelenlegi termékportfóliója nagyon vérszegény és minőségtelen. Ha jönnek az új Androidos készülékeik,talán azok ajánlottá vállnak, de nem sok esélyt látok rá. Egyáltalán nem mondanám megbizható márkának.
2011. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én kifejezetten a telefonokról beszéltem. Porszivóban és háztartási gépekben elég nagy tapasztalata van a gyártás terén, azok talán megvásárolhatók LG-ből, viszont TV-t sem ajánlok venni, a rossz és minőségtelen panelek miatt.

2011. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem nagyon rossz tapasztalatom van az LG-vel. volt egy hifim LG újonnan vettem a nagyon szarul reagált mindenre, azt akartam hogy hangos legyen halk lett előre akartam léptetni hátra fele léptetett, totál dobozhangja volt, a monitorom is LG sípol állandóan benne valami valami sorkimenő trafó vagy mi, volt egy vadiúj LG dvd lejátszom,pendrive-ról beolvasta a filmet zenét,de ha ugyan aszt kiírtam cd-re vagy akadt ,vagy el sem indította, (nem mindig de általában eszt szokta csinálni), de viszont van egy 12 éves LG mikrónk annak semmi baja pedig megy eleget. én szerintem semmi sem az ami rá van írva már csak a nevükből élnek, régen sokkal jobb megbízható szívósabb elektronikai dolgokat gyártottak mint mostanság
2011. ápr. 9. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gépemben LG DVD író van, és évek óta kifogástalanúl működik.
2011. ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem LG a monitorom is a telóm is..és semmi bajom velük ez a monitor már lassan 4-5 éves és eddig semmi baja nem volt.TV-ben sztem nem annyira jók ott inkább a Thomson.Telefonban meg attól függ azis tartós,meg jó de hamar rálehet unni és most ,,menőbb" a samsung =)
2011. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!