Mi az a dokkoló? (kamera esetében? Fontos az?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek van egy eladó kamerája, egész jó áron, de valami dokkoló nincs meg hozzá. Már annyit kérdeztem tőle, hogy szerintem sík hülyének néz, nem akarom tovább égetni magam, hogy kamerát akarok és azt se tudom mi micsoda. Fontos az a bizonyos "dokkoló"?
2011. ápr. 11. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
a dokkóló egy bizbasz amibe bele lehet állítani a kamerát, hogy kapcsolódjon a számítógéphez. általában saját csatlakozórendszere van, azaz simán egy kábellel nem lehet kiváltani.
2011. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha! Nekem pont fontos lenne, hogy össze tudjam kötni a géppel is ha kell. Akkor ez így nem jó, mert az meg drága lenne hozzá és úgy nem érné meg.
2011. ápr. 11. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában a többi hardverhez való csatlakozást egyszerűsíti le, illetve az akkukat is lehet tölteni. Valami ilyesmi:

[link]

2011. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahogy a gazdája is használja dokkoló nélkül nem?

1. sima mini usb kábeles a gép, bedugod, no problem.

2. macerásabb, de kártyaolvasóval is kinyerhetőek a képek

2011. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a csak a képeket menti kártyára, a videok áttöltéséhez kéne a dokkoló, az meg húszezer. Legalább megmondta.
2011. ápr. 13. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!