Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen formátumú videót tud...

Milyen formátumú videót tud lejátszani a Clatronic DVD 593-as lejátszó?

Figyelt kérdés
Az avi-t nem szereti... :-S Milyen DVD-írási megoldást javasoltok ehhez a típushoz?
2011. ápr. 23. 14:54
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Elszomorítalak, de nem is kell ismernie az avi-t, mert nem divx-es lejárszó, csak dvd, vcd, svcd + audio illetve mp3 cd-t fog lejátszani.

Úgyhogy az avi filmjeidet nyugodtan írd ki dvd-videó formátumba.

2011. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el azon, hogy mennyi idődbe került beírni ide a kérdésedet, és várni a válaszokra, és ehhez képest mennyivel egyszerűbb lett volna elolvasnod a készülék gyári leírását, amiben tételesen fel vannak sorolva a támogatott médiaformátumok... vagy rákeresni ugyanerre a neten.
2011. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Köszi szépen a hasznos infót.


2. válaszoló: Képzeld, elolvastam a használati utasítását. És képzeld el azt is, hogy itthon nem találtam meg, így a neten kerestem rá, találtam meg, és olvastam el, mégpedig képzeld el, hogy angol nyelven, mert képzeld el, én angolul (is) tudok. És mivel ez nem volt beleírva, illetve nem tudtam, hogy oldhatnám meg, így gondoltam megkérdezem itt. Ja, és ha már az értelmi képességek feszegetésénél tartunk, - mert hogy te provokáltál engem, - itt egy kis idézet az oldal szabályai közül:


"Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!"


Azt is írja, hogy ne menj bele felesleges vitákba, szóval nem is kívánok tovább veled foglalkozni... Téma lezárva, kösz mégegyszer a tippet.

2011. ápr. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!