Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen minőségű hangja van a...

Milyen minőségű hangja van a SAL 2610F hangfalnak? Ha valaki vett már ilyet vagy hasonlót kérem mondja el véleményét!

Figyelt kérdés
Link: [link]
2011. máj. 1. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mp3 hallgatásához jó, CD-re már nem. Nézd meg az árát, milyen anyagokból lehet, ha egy pár ilyen - hangváltó,doboz, minden.... - ennyibe kerül? A SAL kínai cuccokból dolgozik, ezért olcsók, erősen kompromisszumot igényel a vásárlásuk. Inkább használtan, szaküzletből "normálisat".
2011. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huh, ez kemény, SAL és minőség egy mondatban:D Hallgasd meg, ha neked tetszik a hangja, vedd meg.
2011. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Finoman szólva, a SAL és a minőség két különböző fogalom. Csatlakozom egy előttem szólóhoz, inkább használtan egy hifis boltból normálisat, a SAL ipari hulladék- kategória.
2011. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen a válaszokat. Azért kérdeztem, mert véleményem szerint is, azokhoz a paraméterekhez, amiket ehhez a hangfalhoz írtak, nem illik az árfekvésük.


Van sok tapasztalatom hangtechnikával kapcsolatban, de eddig gagyi és ilyen márkátlan felszereléssel nem is nagyon foglalkoztam. De tegnap megláttam, ezt és annyira lehetetlennek tűnt, hogy létezik ilyen, gondoltam hátha valaki hallott ilyet. Ugyanis az a vicces, hogy felhívtam néhány boltot, ahol árulnak ilyet és sehol nem lehetett kipróbálni - most már világos miért!


De egyébként az is durva, hogy szerintem illene egy diagramot mellékelni az összes hangfal és hangszórójuk mellé, ahol egyértelműen látszana, hogy milyen frekvenciákon, milyen hangnyomást tudnak. Komolyabb gyártók is megteszik...

2011. máj. 2. 15:11
 5/6 Attila_the_hun válasza:

Azért a válasz nem ilyen egyértelmű! Harminc éve Hifizem és voltak már méregdrága komoly berendezéseim is. Most példáúl Dénes Péter csöves monó-blokkjaim vannak, ozzájuk egy pár ELAC 209 JET.

A minap viszont hozzám került egy pár SAL2610f hangfal. Finoman szólva is meglepődtem a hangján. Több hangfalammal is összevetettem a tudását és ha a nevetséges árát is figyelembe veszem, akkor messze megéri megvenni!

Szóval: könnyű sznob módjára lehúzni a SAL termékeit, mondván a nevetségesen olcsó ára miatt eleve nem lehet jó modell közöttük. De ez nem igaz! Garmadával tudok hozni német, dán hangfalakat amik jóval drágábbak, de mégis pocsékabb hangminőséget produkálnak pl. a nálam lévő doboznál.

2012. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Attila077 válasza:
Nekem ilyen hangfalaim vannak és nagyon megvagyok velük elégedve! Azt javaslom hallgasd meg és így dönts!
2013. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!