Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sennheiser hd 515 vagy hd 428?

Sennheiser hd 515 vagy hd 428?

Figyelt kérdés
Ha valamelyikőtöknek van valamelyik, vagy tudjátok a műszaki adatok alapján, akkor írjatok lécci véleményt, mert nem tudom hogy melyiket válasszam. Kinéztem ezt a kettőt, elvileg az 515 drágább, de a saturnban pont hogy egy ezressel olcsóbb volt. egy ismerősöm azt mondta hogy a 428 sokkal jobb, amikor kipróbáltam nekem is jobbnak tűnt, viszont valahogy nem passzolt a fejemre, az 515 meg nagyon kényelmes volt, viszont kevésbé szólt jól, amit nem igazán értek, mivel eredetileg az a drágább. vagy a hangzás csak azért volt rossz mert régóta kint volt és a vásárlók picit leharcolták, a 428 fejpántja meg ugyanebből az okból passzolt kevésbé a fejemre? nem tudom eldönteni segítsetek :D
2011. máj. 3. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne spammolj más kérdéseket.
2011. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jól van hát elnézést, gyorsan kéne a válasz és bármikor írok ebbe a témakörbe, nem válaszol senki, úgyhogy gondoltam most cselekszem, de tudom hogy mindenki utálja az ilyesmit : D valószínűleg a moderátorok amint észreveszik kitörlik szóval tökmindegy.
2011. máj. 3. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy random témákba beirkálva közelebb jutsz a válaszhoz.

Nesze:

515 a jobb.

(Bár fingom nincs miről van szó.)


Tudod Gugli a legjobb barátod, Wiki a legjobb barátnőd.

2011. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nyilván van annyi eszem, hogy ha a google is megmondaná, akkor nem lenne itt ez a kérdés, de engem a személyes vélemények érdekelnek, ott meg még ha van is, az sem pont arra válaszol, amire nekem van szükségem, meg egészen valószínű, hogy azokban semmi igazság nincs, mivel direkt pozitívat írnak hogy megvegyék az adott terméket.

valamint az azért érdekelne, hogy ha fingod nincs róla hogy miről van szó, akkor miért gondolod, hogy a google is megmondja? elárulom nem, a google nem mond meg mindent.

2011. máj. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!