Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kodak Easyshare C300 digitális...

Kodak Easyshare C300 digitális fényképezőgép akkumulátor töltőjébe milyen kazetta tartozik? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy Kodak Easyshare C300 digitális fényképezőgépem, amit használtan vettem bolhapiacon. Nincs hozzá használati útmutató. Az előző tulaj, akitől vettem a bolhán azt mondta egy kazetta (ha egyáltalán ez a neve a tartozéknak) kell a töltőbe. A kérdésem pontosan az lenne, hogy mi ennek a tartozéknak a neve, hogyan kell használni? Van-e még másmilyen tartozék is az akkumulátor töltőhöz? Ha van azt, hogy kell használni?


A kérdés azért merült fel, mert eddig hagyományos készülékem volt, és e téren (digitális fényképezőgép alkatrész használat terén) kérem valaki tapasztaltabb segítségét a használatban.


A zárójeles már magánvélemény, amit éppen azért tettem zárójelbe, mert már nem a kérdésemhez tartozik. Azoknak a " modortalan alakoknak" szól, akik nem a kérdésemre válaszolnának. Természetesen más is elolvashatja, de inkább az említetteknek szól. Mert tanácsért, segítséget kérni jöttem erre az oldalra és nem egyebekért.



/Természetesen magát a fényképezőgépet tudom használni, tudom hogyan kell tölteni, csak azt nem, hogy a töltő még mire való. Ezt azért mondom, mert vannak olyan modortalan alakok (és ez enyhe kifejezés azok megnevezésére, akik durván sértegetik a kérdezőt stb.) De igazából nem segítenek a kérdezőnek, abban amit tudni szeretne csak feleslegesen rizsáznak, ami általában nem a kérdéshez tartozik. Sajnos volt egy-két ilyen negatív tapasztalatom, nyilván másnak is. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyra értékelem, ha valaki igazán tudna segíteni a témában, és érdemben hozzá tudna segíteni olyan infóhoz, amit én nem tudok. Ehhez még annyi magánvélemény, hogy nem tudni és kérdezni, hogy tudjunk nem szégyen. De úgy beszélni valamiről másoknak későbbiekben, hogy nem tudunk róla semmit, és csak hülyeségeket, butaságokat fecsegünk az a szégyen./


2011. máj. 15. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nincs hozzá használati útmutató."

Nem szégyen beverni a Gugliba ezt a pár szót:

kodak easyshare c300 user manual

Ugye, hogy ott van? Talán benne van a válasz.


Másrészt vicces, hogy előre féloldalon át szapulod a hüje válaszolókat :) Talán sejted, hogy a "milyen kazetta kell a töltőbe" kérdés bizony ilyen válaszokat fog generálni :))

2011. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Zoligyerek!


Pontosan a hozzád hasonlókra gondoltam, mert érdemben nem segítettél. És akár hiszed, akár nem úgy jöttem erre az oldalra, hogy megnéztem először a Guglit, azt is, amit te ajánlottál. Az volt a legelső, hogy a Gugliban kutakodtam használható infó után. Csak egy baj van az, amit ajánlottál csak a fényképezőgép kezelését részletezte, de magát az akkumulátor töltőhöz kapcsolódó problémámat nem, mondhatom az marha nagy segítség volt. És bár alapszintű az angoltudásom, de így is boldogultam. Nem köszönöm, mert ez nem segített, amit mondtál azt eddig is tudtam.

A továbbiakban a hozzád hasonló "hülye gyerekek" hozzászólásaival, ahogy te magad mondtad, nem kívánok foglalkozni, és még a reagálással sem fárasztom magam.

Amint mondtam azért vagyok itt, hogy valaki infót adjon ebben a kérdésben és nem szurkálódni meg egyebekért, abból ennyi elég volt a részedről. Amúgy meg szégyen, hogy a hüje szót így írod, mert azt helyesen így kell írni: hüLYe.

Ettől független minden jót!

2011. máj. 15. 22:13
 3/4 A kérdező kommentje:

"A továbbiakban a hozzád hasonló "hülye gyerekek" hozzászólásaival, ahogy te magad mondtad, nem kívánok foglalkozni, és még a reagálással sem fárasztom magam."

Pardon: mert te csak "hülye válaszolókat" mondtál.

2011. máj. 15. 22:15
 4/4 A kérdező kommentje:
A továbbiakban a kérdés, amire választ várok az ez: Mi annak a tartozéknak a neve, amit nekem kazettaként említettek? Hogyan kell pontosan használni azt? Van-e még másmilyen tartozék is az akkumulátor töltőhöz? Ha van azt, hogy kell használni? Előre is köszönöm annak, aki tud infóval szolgálni. Minden más most lényegtelen a kérdésekből kiindulva.
2011. máj. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!