Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pár csepp víz ment a laptopom...

Pár csepp víz ment a laptopom billentyűzetére, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azonnal letöröltem és ment még utána rendesen egy ideig, majd a billentyűzet elromlott. Most (másfél nap telt el azóta) a billentyűknek kb a harmadát nem érzékeli, de megy rendesen ha bekapcsolom. (Pár percre kapcsoltam be azóta max h megnézzem működik-e)

Mivel debreceni vagyok, nem szívesen küldeném el a csak Pesten elérhető Toshiba szervízbe, ahol megcsinálnák.

Van még rá esély hogy kiszárad és menni fog?

[Igen, tudom, hülye vagyok, dobjam ki az ablakon stb, normális válaszokat kérnék.]


2011. jún. 16. 12:22
 1/3 anonim válasza:
en kiszedtem legutobb a billentyüzetet es zsebkendövel felasztattam, es nem par csepp volt :D nah meg a morzsakat kiporszivoztam ;)
2011. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a billentyűzetet hogy lehet kiszedni?
2011. jún. 16. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Még soha nem hívtam (szerencsére), de jobbat nem tudnék.

2011. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!