Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe került a legdrágább...

Mennyibe került a legdrágább kenyérpirító, amit valaha láttatok? Én most láttam egy Catler TS 8011-es gépet 58 ezerért .

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
én eddig 3 ezernél drágábban nem láttam, igaz nem is szoktam a kenyérpirítók után kutatni a boltokban
2011. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért már ...pjon le, minek ennit kidobni egy fölösleges vacakra?
2011. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

milliós nagyságrendűt láttam

ki volt rakva halom gyémánttal

(neten persze,nem élőben)

2011. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tizenpár ezerért már láttam,de szerintem ugyanzt tudja,mint egy sima mezei háromezres.
2011. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez olyan mint pl hogy sokan vesznek 30ezrekért PC-hez egeret (azért mert a formája más és van rajta egy elitebb márka logó rajta már ennyibe kerül),


miközben ugyanaz a rendeltetése mint egy 2500Ft-os Genius egérnek!!!


ez hiszékenység kérdése ki milyet vesz!!! (lehet hogy van olyan ember aki szerint ez speckósan pirítja a kenyeret)!!

2011. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-)) Azt a milliós nagyságrendűt be tudnád linkelni ?
2011. jún. 18. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl. most pirítóm sincs, egy fém rácsot teszek a gázlángra, nagyon jó nekem ott is.

De láttam már 120 ezerért Ipadhoz fülhallgatót, (kristályokkal kirakva)

2011. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!