T-Home IPTV-n hogy kell megnézni a teletext-et?

Figyelt kérdés

Utánanéztem T-Home honlapján, azt írják távirányító legalsó sorában balról a 2. gomb, de azzal nem működik.

Hiába nyomom azt a gombot, semmit sem reagál.


Ilyen a távirányító:

[link]


És több csatornát is próbáltam, mindegyiken kéne lennie txt-nek.


2011. jún. 29. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de kell hozzá a jobb alsó gomb is.
2011. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt mondjuk a thome valamiért nem volt képes leírni, DE én úgy emlékszem próbáltam azt is.

Az valamilyen TV gomb ugye, és fent pirosan fog világítani a TV-s cucc.

Ha az az a gomb, akkor én már úgy is nyomtam már meg azt a gombot, de azért megpróbálom mégegyszer

2011. jún. 30. 10:47
 3/8 A kérdező kommentje:

Na kipróbáltam, megnyomtam a jobb alsót, és amikor pirosan világított akkor megnyomtam a TXT-s gombot, de semmi.

Aztán próbáltam már minden sorrendben nyomni, egyszerre, meg kisebb-nagyobb szünetekkel, de semmi.

2011. jún. 30. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne a TV hanem a másik led világítson.
2011. júl. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt még egyszer sem láttam világítani, a jobb alsó gombot ahogy nyomogattam csak a TV világított
2011. júl. 2. 00:41
 6/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne a válasz...
2011. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem a SÁRGA gomb megnyomásával elérhető a txt. Eltüntetni pedig a menü eltüntető gombbal tudom a "guide" mellett.

Azonban nem tudom minden csatorna teletextjét elérni, bár ez egy másik kérdés lehetne...:)

2011. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából apámnak csak az m1-en a 887 vagy mi lenne a fontos, de akkor majd kipróbálom a sárgával, kösz.
2011. szept. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!