Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 kerdesek!? (Kérdésed...

Xbox360 kerdesek!? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Most ismerkedek az xbox360 vilagaval! Ezert par kerdesem lenne!

1. Van nekem optikai csatlakozasu 5.1 fulesem ami faszantosan mukodik de sajnos tv-vel egyutt szol a hang! Nem lehet beallitani ugy hogy a tv hangzasa ki legyen kapcsolva lehalkitas nelkul?

2.Miert laggzik a medal of honor(legujabb) netten? ez gyakori ennel a jateknal?

3.Baj e ha angol elhelyezkedest adtam meg ugy hogy az email cimim .hu vegzodese, illetve kesobb meg tudom valtotatni magyar acc is azaz magyar elhelyezkedesre? (azert angol valasztottam mert olyan feltolto kartyam van es olyat tudok szerezni)

4.Olvastam hogy par embernek vga kabelel jobb kepet add lcd tv mintha egy hdmi hasznalna ez igaz?

Hirtelen ennyi kerdesem lenne! Hasznos valaszokat jutalmazom! :-)


2011. júl. 7. 00:20
 1/4 Sárkányfűárús ***** válasza:
100%

1.a tv-n tudod valószínűleg külön kikapcsolni a hangszórókat..ez tv-függő...szóval ott keresgélj


2.sajna van hogy laggol..az a szerverek és a neted miatt is lehet


3. nem baj...de már van hivatalosan magyarországon is live,így fölösleges volt.A feltöltőkártyák (live,és MS-pont is) egységesen EU-sak,így ha magyar a regisztrációd nyugodtan tudod használni. ( [link]


4.hülyeség...a hdmi a legjobb, vagy ha a komponens kábelt használod az is jó.Szemmel nem látható a külömbség,pláne ha jóféle a tv-d!

2011. júl. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ment a zöld kéz.

2011. júl. 7. 08:07
 3/4 A kérdező kommentje:
1. válaszomra várok még választ!
2011. júl. 9. 08:12
 4/4 A kérdező kommentje:
kérdésemre
2011. júl. 9. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!