Látok nléha ilyet, hogy házimozi 100-nemtomhányezerér. Ez mit tartalmaz, miből áll egy házimozi rendszer?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5.1-es hangfalrendszer erősítővel.
2011. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 son of satan ***** válasza:
Ennyiért csak egy alsó kategóriás berendezést kapsz. Van benne egy dvd, egy házimozi erősítő, ami az 5.1 - nél többet nem tud, meg a hozzá tartozó hangfal szett. Gondolj csak bele, amikor csak egy komolyabb dvd 500 ezer körül kezdődik, mit kapsz ennyi pénzért? Én jelenleg 2 milliónál tartok, de még mindig vacillálok nagyon egy jobb összekötőkábelen, mert az egyik legfontosabb eleme egy berendezésnek az a kábelezés. Márpedig egy komolyabb kábel többe kerül mint maga ez a szett amiről kérdeztél. A lényeg hogy ezek egy semmitérő silány vackok.
2011. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
pár kis hangszóró 100k?
2011. júl. 18. 22:09
 4/19 anonim ***** válasza:

Hifi hangfalak vannak milliókért is, nincs ebben semmi meglepő.

A minőség és az ár exponenciális viszonyban állnak egymással.

2011. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 NoodIy válasza:

Igen, pár kis hangfal.


Az előző válaszadó viszont kicsit maximalista házimozi téren...

2011. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 NoodIy válasza:
bocs, 22:06ra gondoltam
2011. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 son of satan ***** válasza:
Ahogy sima zenei téren is. Az a 100 ezres hangfalszett még olcsónak is számít. Sokan nincsenek tisztában a különböző kategóriákkal, úgy mint például a high-end, audiophil, és elcsodálkoznak amikor meglátnak egy hangfal párt mondjuk egy millióért, vagy mondjuk egy cd lejátszót ugyanennyiért. Tudják hogy van sony, technics, pioneer, de amikor esetleg egy olyanról olvasnak hogy denon, harman kardon, Canton reference 9.2 DC , Jungson monitor copper no.1. hangfal kábel, OCC,3X árnyékolt teflon RCA kábel, persze még sorolhatnám, akkor szinte elcsodálkoznak hogy milyen "szar" márkák lehetnek ezek, hiszen még soha nem is hallottak ezekről. Akkor válik gyanússá, hogy azért nem lehetnek ezek annyira rosszak, amikor meglátják hogy szinte mind alatt milliós összeg szerepel. Ezeket nem véletlen hogy nem árulják hagyományos műszaki üzletekben, ezek az igazi ínyenceknek készülnek, akik a minőséget elsődleges szempontnak tartják.
2011. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Itt vajdaságban ha vásárolnál 100ezer forintért tuti komoly cucokat birnál venni.Majd holnap este felé rakok fel pár linket hogy lásd hogy nem hazudok.
2011. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 son of satan ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, mint a téma szakértője és lelkes vásárlója is.
2011. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 NoodIy válasza:
A lelkes vásárlót dolgot inkább hagyjuk szerintem. Egyszerűen csak túl sokat bújod a netet, és álomvilágba élsz...De ha te ettől többnek érzed magad, csak csináld!
2011. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!