Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baj az mp 4 lejátsz...

Mi lehet a baj az mp 4 lejátszónál? Nem tudom csatlakoztatni a géphez.

Figyelt kérdés

Mp 4 lejátszó, aksija van, géphez csatlakoztatva tudom csak tölteni.

Ha rádugom a gépre ezt írja ki az óra mellett megjelenő kis ikon:

Az USB-eszközt nem lehet felismerni

"A számítógéphez csatlakoztatott egyik USB-eszköz működésében hiba lépett fel, és a Windows nem ismeri fel.

Ha segítségre van szüksége a probléma megoldásához, kattintson erre az üzenetre."

Hiába katt rá ott, minden beállítás jól működik a hibajavítás után is. Ha rádugtam a gépre, utána egyből el tudtam indítani a töltést és meg tudtam nézni milyen zenék vannak rajta. De most csak ez a hiba üzi jön ki, és nem tudok mit kezdeni vele. Légyszíves segítsetek mit tudnék kezdeni vele, vagy van e valami üzlet/személy aki ért a javításhoz. Nincs rajta garancia és papírjait sem tudjuk hol vannak már :( Köszi!


2011. aug. 15. 17:09
 1/3 anonim válasza:
attól függ milyen windows,nekem az XP mindent felismer...még a körzővel szétkarcolt cd-t is...egyszer egy széttört,ragasztószalaggal összeragasztott cd-t is elvitt XD USB-nek egy széthullott akármit használok ragasztott kábelekkel,és az XP azt is felismeri
2011. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XP-m van nekem is. Egyedül itt az usb-nél vettem észre ezt a hibát. Nem tudom mi lehet a gond :S
2011. aug. 17. 20:54
 3/3 anonim válasza:
Talán rossz USB-t használsz.
2012. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!