Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki használt valaha Numark mix...

Baradava kérdése:

Ki használt valaha Numark mix track pro-t? Érdekelne h megéri e az árát, milyen problémák merültek fel és h kezdőknek ajánlott e, vagy inkább valami olcsóbbal kezdjem?

Figyelt kérdés
Afféle tájékoztatásra lennék kíváncsi a termék pozitív és negatív tulajdonságairól,mert a kereskedők mindig hazudnak de én még nem nagyon értek hozzá!
2011. aug. 23. 08:52
 1/2 Szlobi válasza:
most láttam csak a kérdésedet,nem tudom,hogy már aktuális-e.Nekem az van,nekem bevállt.Szinte a 0-ról indultam és el tudtam vele játszogatni,most meg már egyre profibb vagyok.Viszont nincs hozzá magyar leírás és ez kicsit nekem megnehezítette a dolgom.Mert egy gomb több féle dolgot jelenthet más-más funkcióban.De rá lehet jönni a dologra.Csak jó laptopod is legyen hozzá,mert 1szer lefagyott már buliba.De az a laptop hibája sztem :)
2011. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az árát mindenképp megéri mert van ilyen kontroller 3x ennyiért is. Nekem még soha nem volt vele bajom, az előző hozzászóláshoz hozzátéve: a laptop hibája, bár lehet hogy nem, nagyon sok processzormunkát igényel egy dj program így ajánlom hogy a háttérben futó dolgokat is zárd majd be és csak a dj software legyen nyitva.
2012. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!