Mért nem tudod belépni a Facebook-omba?

Figyelt kérdés

ezt írja ki, mihelyst beírtam a fekhasználónevem és a jelszót:

Your account is temporarily locked.

Someone recently tried to log into your account from an unrecognized device or location. Please verify if it was you who tried to log in.


2011. szept. 17. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen lezárt fiók. Valaki megpróbálhatta feltörni a Facebook-odat várj vele még később be fog engedni.
2011. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki lehet ilyen szemét?? miért csinálja ezt? remélem minnél hamarabb betudok lépni mert nagyon fontos lenne..!! de köszi tényleg:)
2011. szept. 17. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én emiatt megváltoztattam a jelszavam. Ezt javaslom neked id. ;)
2011. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*s
2011. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már egyszer megváltoztattam,de megint megfogom..!
2011. szept. 17. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
;)
2011. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a baj és már másodjára akarják veltörni.Ha azt írja hogy megpróbálták ,és nincs kiirva hogy megváltoztatták a jelszavam ,akkor ugye nem sikerült neki feltörni ? és nem is fogja tudni ? amugy a jelszavam egy mondat számot is tartalmaz és egyik másik betű kicsi és nagy.
2012. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Klaus98 válasza:
Vlaki tudna segíteni? Ugyan ez a bajom, meddig tart amíg elmúlik ez az üzenet?
2013. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!