Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet az oka hogy Huawei...

Mi lehet az oka hogy Huawei ideos s7 slim készülékem minden videót fekete-fehérben mutat?

Figyelt kérdés
nem emlékszem hogy akármit töröltem vagy átállítottam volna, mégis minden videó fekete-fehér. youtubon és a készülékrôl nézve is.
2011. szept. 26. 23:29
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ilyen Tabem van és én nem észleltem problémát. Azt tudom ajánlani hogy ha sok olyan program van rajta ami kell akkor azt írd le valahova és utána indítsd újra a gép rendszerét (Beállítások-->Adatvédelem-->Gyári adatok visszaállítása(ha nem működik kapcsold ki a biztonsági mentést)). Ne ijedj meg a programok és beállítások eltűnnek, de az adataid megmaradnak. Ha ez sem segít vidd el szervízbe sztem ott is ezt fogják csinálni.
2011. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!