5.1 es fejhallgató szervíz?

Figyelt kérdés
Sharkoon X Tatic fejhallgatómat szeretném szervizbe vinni, fogalmam nincsen honnan rendeltem anno, egy papírja sincs meg. Néhány hangszóró nem szól benne, valami a kábellel van, szerintem megszakadt, mivel elég gány módon csatlakozik a fejesbe. Valaki tudna egy szervízboltot vagy szaküzletet ahol ilyenekkel foglalkoznak? Nógrádmegyében, vagy végső esetben Budapesten.
2011. okt. 6. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezekkel a Sharkoon X Tactic csak a baj van úgy látom! Sajnos az én fejhallgatóm is tönkre ment a magas hangoknál recseg, ezért küldtük szervizbe de azt külföldre vitték 1 hónap mire vissza jön! :/
2011. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ja eléggé felpumpálta az agyamat, hogy 2 hónap után baj volt vele. 24 000 ért vettem anno, azért ilyen árért az ember többet várt....remélem valaki csak ismer ilyen szervizhelyet mo.-on, a fent említett helyekhez közel.
2011. okt. 7. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
5.1-es fejhallgató? Mire jó az? Elvégre két füled van, nem? Egy jó fejhallgatóval és egy jó audio rendszerrel iszonyat jó térhatást lehet elérni. Egyszerűen nem értem, hogy lehet egy ilyennek létjogosultsága.
2011. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 füled van, mégis van térhallásod, legalábbis normális embernek. 5.1 es fejes igencsak jól szuperál játékokkal, filmekkel. Zenéhez egy jó téljesítményű sztereo természetesen inkább való. Mind1, a kérdésem még mindig adott, mivel azóta sem sikerült megcsináltatnom -_-.
2011. nov. 6. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
A térhatást a hangok a talajról, a vállról és a törzsről való visszaverődéséből állapítja meg az agy. De ezeket a dolgokat már teljesen jól algoritmizálták, így nem kell valódi térben elhejezett hangrendszert kiépíteni, mert egy szoftver képes ezeket a visszaverődéseket legenerálni. Magyarán egy sztereó fülessel meg tudod különböztetni, ha valami előtted, mögötted, fölötted, esetleg alattad szólal meg.
2011. nov. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van különbség mikor az orgazmust színlelik és valódi.
2011. nov. 12. 13:24
 7/7 anonim válasza:
JELENTŐS!!
2012. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!