Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autó hangszóróba kérnék...

Autó hangszóróba kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Férjemnek szeretnék venni az autóba hangszórót.a hátsók nem jók.jelenleg az 5.1-es hangfalszettünk 2 része van hátra betéve helyettük,de férjemnek nem tetszik a hangja.karácsonyra szeretnék neki venni egy szettet.nem kell nekem mélyláda meg hasonlók,mert ez egy családi autó,és a fiunk miatt nem hallgatjuk hangosan a zenét.ugy 10ezer körül gondoltam árban.

tudnátok nekem segíteni,tudom h még karácsony messze van,de addig is legalább lesz fogalmam h mit nézzek egy hangszóró keresgélésénél.


2011. okt. 12. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a mérete a kocsi gyári hangszóróhelyének?
2011. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
majd megmérem és megírom amint a fiam lefektettem,elöbb sajna naóem tudom.hát én nem is gondoltam hogy még arra is kell figyelni,hogy mekkora.igaz a rádió sem volt egyszerű,mert fél nap futkostunk kábel után.
2011. okt. 14. 10:20
 3/3 A kérdező kommentje:
közben beszéltem a férjemmel.nem az eredeti helyére lesz berakva a hangszóró,mert az eredeti ovális.a kalaptartóba teszi,ugyhogy mindegy hogy mekkora.
2011. okt. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!