Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet digitális fényképező...

Hol lehet digitális fényképezőgépet javíttatni? Budapest, Székesfehérvár főleg ez lenne jó.

Figyelt kérdés
Egyáltalán érdemes? Már a 3.garnitra tölthető elemet vesszük bele, mindet "leszívja" és úgy jelzi mintha le lenne merülve.2 éves sincs, 25 ezerért vettük, vessek rá keresztet? :(
2009. máj. 2. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Például:Budapest VII.ker.Barcsay u.8.tel.06-1/322-6637.Én itt javittattam.Hétfői nap leadtam, csütörtökön mehettem érte.Vagy a II.ker.Keleti Károly u.11/A.tel.06-1/315--0541

Először telefonon érdeklődj!!

2009. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy eredetileg elemmel vagy akkuval adták a boltban. Mert ha elemes, akkor sose lesz tökéletes.

Az elemek 1,5 voltosak , az akkuk feltöltve 1,2. Tehát a gép szempontjából mintha le lenne merülve.


Ha esetleg egy típust írnál közelebb vinne.

2009. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ó nagyon köszi, nem is hittem, hogy kapok választ!

Polaroid típusú, a számát nem tudom de mindjárt megnézem, megvan a papírja is.

Elemes, nem akkus.

2009. máj. 3. 07:43
 4/7 A kérdező kommentje:
i533-as közben megtaláltam.
2009. máj. 3. 07:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy "akku" alatt a többiek újratölthető elemről beszéltek. Ezek közül érdemes az erősebb 2000mAh fölöttieket vásárolni. Újra tölti őket a töltő? Hány ékpet lehet egy feltöltéssel csinálni vakuval és anélkül? Polaroid digitális gép? Vagyis egy olcsóbb kompakt....ha valóban hibás és javítható, szerintem akkor is olcsóbb megoldás egy új gép vásárlása. Mondjuk egy alsó kategóriás Canon, Nikon, Panasonic stb.
2009. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Sehány képet nem csinál. Betesszük a feltöltött elemet és egyből csipog és kiírja h elem lemerül vagy ilyesmit, és ki is kapcsol.

De ez olyan idegesítő hogy megvettük másfél éve, és dobhatjuk a kukába??? Pedig vigyáztunk is rá, mindent úgy csináltunk, ahogy írja stb.

Fogyasztói társadalom:((

Köszönöm a válaszokat mégegyszer.

2009. máj. 5. 08:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy kiderítsük az akkuk hibája vagy a gépé, elemmel ki kellene próbálni. De nem 100 forintos kínaival, hanem valami tisztességes fajtával ami lehetőleg keveset volt használva vagy esetleg új. De ezelőtt még egy dolgot meg kellene tenni: az elemtartó érintkezőit megtisztogatni az esetleges korrózió miatt. Egy ismerősöm gépe is így járt. Mikor elhozta, hiába raktunk bele bármit. Egy kis kaparászás, tisztogatás, és egy feltöltött 2300mA-os akku csodákat művelt.


Ha így is lemerült állapotot jelez, akkor el lehet gondolkodni hogy javítás vagy új gép.


Nekem egy SONY gépben a CCD csere 17 ezerbe került tavaly (csak példa), nem tudom egy ilyen hibáért milyen díjat számítanak ha a tápegység vacakol, de érdemes a szervízben érdekődni egy előzetes javítási díjért. Bár jellemzően 5-6 ezerről indulnak a költségek.

2009. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!