Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes megvenni az új ipod...

Érdemes megvenni az új ipod nano-t?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 18. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább már touch-ot, vagy classicot vennék haználtan
2011. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Valaki felvilágosíthatnak, hogy miért éri meg egy pici mp3 lejátszót 40-50.000 ft-ért megvenni. :)


Tegyük fel, hogy valaki nem sznob.


Miért nem vesz 15-20.000ért egy Sony-t, Philips-et, vagy bármi mást? Ezek a gyártól tényleg otthon vannak a szórakoztató elektronikában és a hangzásvilágban. Minek egy ipod, ami nyilvánvalóan gyengébb....


Nekem a szívem szakadna meg, ha egy ilyen kis bolhatöknyi sz@rért le kéne tennem 45 rugót. :)


Tényleg érdekel az érv!

Az viszont nem érdekel, hogy "nagyon jól szól", mert hallottam. Egy középkategóriás Sony mp3 lejátszó agyonveri minőségben.

2011. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát az igaz hogy az iPod nano nem nagyon éri meg az árát főleg az új mert tényleg 50.000Ft egy ilyen kis kütyüért nem nagyon éri meg vagyis ha én vennék akkor inkább tuch-t vennék vagy a shuffle-t, de szerintem nem rossz mondjuk nem nagyon értem hogy miért lett érintő kijelzős mert nekem a régebbiek jobban tetszettek de szerintem az apple termékek kurv@ jól néznek ki vagyis nekem nagyon bejön ez a stílus + ha iPhone-od vagy más apple cuccod van akkor az iTunes miatt jobb ilyet venni mint Sonyt mert ott már kivannak válogatva a zenéid, szét vannak szedve lejátszási listákba + képek stb. szóval egyszerűbb ja és szerintem nem sznobság ha apple terméke van valakinek mert ez hülyeség csak annyi hogy van pénze és szereti a jó, dizájnos cuccokat (az más kérdés ha felvág vele) mert pl nekem is iPhone-om van de nem szoktam mutogatni/hencegni a barátaimnak hogy nézd nekem 180.000Ft-os telefonom van neked meg egy fos, sz@r régi Nokia... csak szerettem volna egy jó telefont venni és mikor vettem ezt találtam a legjobbnak (és én rohadtul megvagyok vele elégedve egyébként) de attól az apple termékeket drágának tartom én is de ha jót akarsz meg is kell fizetni. amúgy nem vagyok abban biztos hogy egy "középkategóriás sony" agyonveri minőségben... lehet hogy van nála jobb és igaz hogy még nem próbáltam minden MP4 lejátszót de szerintem nagyon jól szólnak az iPod-ok + sokat számít a fül hallgató + a zene minősége is


Bízom benne hogy megfelelő érvet írtam :) ja és nem vagyok apple fan mielőtt elkezdené mindenki mondani :)

2011. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

előző


ja azt lehagytam hogy csak akkor vennék mostani nano-t ha pl futáshoz vagy valami sporthoz használnád mert van rajta csiptető (habár shuffle-ön is van) + fontos a kijelző habár egy ekkorán nem tudom hogy mit lehet csinálni vagy akkor van még értelme ha pl drága órának akarod használni :P de más esetben nem látom értelmét de mindenki maga dönti el hogy mit akar :)


[link]

2011. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi az érvelést! Azt megértem, hogy tetszik és ezért vettél iPhone-t. Bár tény, hogy én 180.000-ért egy felső kategóriás HTC-t vennék, de ez szubjektív.


Az 50.000 ft-os kis kütyüt azonban nem értem. Jól néz ki? Igazából nagyon nincs, mi jól nézzen ki rajta, mert egy kis pici valami. :) Szóval fura nekem....főleg, hogy jobb minőségben szóló cuccokat is kapsz, olcsóbban. Az MP3 lejátszót meg aztán főleg nem mutogatom.. inkább hallgatom. :)

2011. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha most kellene telefont vennem lehet hogy én is valami HTC-t vennék, vagy legalább is jobban gondolkoznék valami androidon (mert az új HTC-knek nem tetszik a hátlapja) de mikor vettem még nem volt elég kifejlett... Az igaz, hogy kicsi és hogy nem sok minden látszódik, de akkor is ha ránézek nekem jobban tetszik mint eddig bármelyik más mp3 (és ez nem csak azért mert apple) nem tudom meg magyarázni, hogy pontosan miért, de engem elragad... És attól hogy kicsi attól még nézhet ki jól, mert nekem ez a letisztult forma tetszik, hogy nem túl csicsás hanem szép és letisztult + több "vidám" színben kapható és már ha ránézek jobb kedvem lesz. Amúgy ezeknek a hátoldalán vagy egy kis csiptető amivel bárhova kitudod tűzni szóval végül is látszódik és mint hogy színes még a külsőd is feldobja és mint ahogy már mondtam a hangminőséghez nem nagyon tudok hozzászólni mert nem sokat próbáltam, de ha ennyi ember veszi akkor csak nem lehet sz@r :)
2011. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam Media marktban, és eléggé elájultam ettől a cucctól. Azóta vettem HTC sensation telót, a lényeg az volt hogy minőség, meg érintőképernyő, mert ez a 21. század! ez a menő meg minden, a lényeg,hogy aztán nem került sor a kicsike megvételére. De valahogy a mobilt csak hosszabb utazásokkor jó hallgatni, de ha buszozok, meg városban mászkálok akkor nem annyira élmény vele a zenehallgatás, túl körülményes, meg a zsebben is jobban töri a kábelt satöbbi. A lényeg, azóta is ilyen szitukban a régi mp4 lejátszóimat használom, de már tropák, buták ,elavultak, szétkoptak 3 -4 év alatt /MPIO FG200 és Philips GOGEar RaGa/ van. Philips jobb konstrukció, de borzasztó buta valami, még egy óra funkció sincs benne, lejátszási lista nuku, csak ömlesztve abc sorrendben tudja lejátszani a számokat ,vagy albumonként abc-ben, és unom,hogy nem azt enged hallgatni, amit épp akarok olyan sorrendben, hanem állandóan elővenni a zsebből minden szám után, aztán léptetgetni, áhh kész agyrém, marhára megbántam hogy megvettem anno 20 ezerért azt a vackot. Egyetértek,hogy az Apllenak jobb a felhasználói éménye, meg csak rá kell nézni, érzed, tapintod ,látod a tökéletes dizáynt, minőséget. Nagyon játszadozom a gondolattal hogy kéne venni egy Nano 6g. -t. Én egyébként elég vizuális féle vagyok, nekem kellenek ilyen extrák,hogy album art kijelzés, érintő képernyő, ez az ami izgalmassá tesz egy eszközt, nem olyan 6 perc alatt unható buta csak pár színben villogó béna számcímkijelzős vacak. Túlárazottak az Apple termékek ezt én is tudom, de van ezért egy eszmei értékük is pluszban. Sznobizmus, igen, csak annyira mint Ferrarival közlekedni, vagy Opel astrával. Mindkettő elvisz ahova akarod, de azért van egy kicsi különbség. Néztem egyébként a Sony smarthwatch reklámját, egy Nano copynak tünik, kicsit utándolgozgatva, de messze nem adja azt az élményt, belső dizáynt mint a Nano.
2012. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!