Xbox 360. ra hogyan lehet irni játékokat többi lent?

Figyelt kérdés
ugy értve hogy mind1 milyen dvd.re irom vagy kell itt is valami bluray vagy dupla vagy elég egy sima ?? és mennyiért chippelnek xbox 360-at ,? segitségeteket előre is köszönöm
2011. okt. 29. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Helló!


Duplarétegű dvdre kell kiírni a játékokat!

De most van valami mizéria az új játékokkal.


Én azt tanácsolom inkább JTAGoltasd a géped, most jött ki a Reset Glich hack, azt megcsináltatod (feltéve ha lehet) aztán minden játék / DLC / egyéb tartalom ha van elindul rajta és csak a HDDre kell másolni, nem kell semmit se kiírni.

2011. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
huha ennyire nem értek az xboxhoz maradnék az irásnál + arcadem van no vinyó :) lenne még egy olyan kérdésem 2 hetes a gép és ezeknél nincs aza veszély hogy 3ledes lesz :O? jó helyen van teljesen szellözik nem polcba semmi a tv mellet van és nincs mellete semmi az ugy szerinted jó :)?
2011. okt. 29. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy arcade box az úgy nem egyértelmű sajnos, mert több alaplapfajta is volt régen és a csomag neve ugyan úgy arcade volt:)


Egy overcoolt sztem érdemes beszereltetni a biztonság kedvéért, biztos, ami biztos.

2011. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
őő köszi télleg a segitséget és ezaz overcool ez mit takar :)? bocsi hogy ennyit kérdezek de konzolok terén nem vagyok zseni :)
2011. okt. 29. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Még kikapcsolás után működteti a ventilátorokat és lehűti a gépet, a ventilátorokat nagyon feszültségre kapcsolásában én nem nagyon hiszek, mivel nagyon hangos tőle a gép és a 3LED nem játék közben jön, hanem kikapcsolás után.
2011. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) amugy lenne még kérdéssel ezzel kapcsolatba tudsz valami elérhetőséget adni :)? msn esetlek skype ott gyorsabb :DD köszönöm szépen . :)
2011. okt. 29. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:

A 2009es gépektől kezdve nem igazán kell tartani a 3LED-től, innentől kezdve felesleges az overcool, ha minden áron plusz hűtést szeretnél, létezik kívülre rácsatolható ventillátor, de ismételten feleslegesnek tartom.

Az íráshoz dupla rétegű, lehetőleg Verbatim lemez szükséges, IMGBurn program, és maga a játékfájl. Nem chippelik hanem flashelik az xbox-ot, kb. 5000-ért meg szokták csinálni. A kiírással kapcsolatban rengeteg információt találhatsz a Google-be írva.

2011. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)) igen utánna olvastam és rájöttem hogy flashelik ez lett volna a következő kérdésem :'DD és még annyi hogy eza flashelés ugy van hogy mindent lejátszik ? ugy értve hogy nem kell patcholni egyéb más me a ps2 is softmodolva van és ahoz kell tehát ha átirok egy eredeti xbox játékot akkor lejátsza patchelés nélkül
2011. okt. 29. 21:11
 9/9 Köpet válasza:
ha megvan a progi(gondolom letöltötted) akkor le kell futtatni egy abgx360 nevü programmal(google) ez peccseli illetve kiszedi belöle a védelmet, ha ez megvan imgburn-t letölteni irási beállitásoknál user specified: 1913760 elfogadás, majd egy sima duplarétegű lemezt beraksz és 4x es sebességgel kiirod (a letöltött dvd-kiterjesztésü fájlbol az elsö sort töröld ki ezt: LayerBreak:1913760 és mentsd el) EZT ÍRÁS ELÖTT MÉG.ennyi
2011. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!