Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a film már nem jó? Nem...

Ez a film már nem jó? Nem lehet előhívni?

Figyelt kérdés

Van egy csomó filmem, amit régebbi fajta fényképezőfel készítettem, van 5-6 db 36-os film.(KB 3 éve) Azt szeretném előhivatni. De az egyikből nem lóg ki az a kis kockás csík darab, akkor az már nem jó, és nem tudják előhívni?


Erre gondolok, hogy nem lóg ki belőle az a kis film darab, hanem teljesen benne van : [link]


Vagy ez most hogy működik? az a jó film amelyikből kilóg az a kis darab film, vagy az amelyik nem? Elő tudják majd hívni őket?

Nagyon fontosak lennének ezek a képek hogy elő tudják hívni őket.


Lehet hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdést.Mert nem vagyok otthon ebben a témában. De remélem hogy értitek hogy mire akarok kilyukadni! :)


2011. nov. 5. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem lóg ki a vége még elő fogják tudni hívni , de a 3 év határeset, a túl sokáig tárolt exponált de nem előhívott negatív idővel tönkremegy és már nem lehet megmenteni. Megpróbálhatod azért még.
2011. nov. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2009 június elején lett fényképezve. Kb 2,5 éve.


Köszi a választ :)

2011. nov. 5. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy nem lóg kis film vége, az nem baj, pillanatok alatt kihúzzák egy megfelelő eszközzel.

Az amatőrfilmeket meg eleve rosszabb kondiciókra gyártják, mint a profi nyersanyagokat.

Némi torzulásra számithatsz, de bátran hivasd elő.

2011. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Csak azok "lógnak ki" amelyek új tekercsek, hogy be tudd fűzni őket a gépbe

2. Amikor végigfotóztad, akkor a gép úgyis visszatekeri teljesen.

3. Szerintem még előhívhatóak, ahogy az előzőek is mondták picit neccess. Általában hűtőben érdemes tartani a filmeket ha nem hívott elő őket a fotózás után. Ha nem túl napos, meleg helyen tároltad akkor még sikeres lehet a dolog.

4. Olyan helyen hívasd elő ahol csak a jól sikerült képekért kell fizetni.

2011. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!