Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tölthető aksit/elemet...

Milyen tölthető aksit/elemet vegyek a fényképezőgépbe?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb márka és mennyibe kerül?


Most a Pennyben láttam Energizer-t 1990Ft-ért az milyen?


2009. máj. 7. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem Duracell van én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Töltővel együtt vettem januárban a media marktban olyan 3000-3500 körül, igaz az csak 2 elemes volt.

2009. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Energizert ne vegyél, nekünk is volt, és állandóan lemerült, ezek után hosszas utánajárás után sanyo eneloop-ot vettünk 7990 Ft volt töltővel 4 db, de nagyon jó, sokáig bírja, és állásban nem merül. (Fuji boltban vettük)
2009. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem bevállt az energizer is.
2009. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A neten olcsóbb :(

[link]

2009. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Sanyo Eneloop (nekem is frankón bevált, van 12 db, 890 Ft /db-ért vettem egy modellboltban).


Asszem ugyanez a GP Recyko meg az Ansmann Max-e (vagy hasonló nevű) is, vagyis hogy minimális az önkisülésük és emellett minden szempontból kiváló akksik.

2009. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
A duracell sokkal jobb szerintem,és nem a reklám miatt mondom,de néha meglepődtem milyen sokáig bírja egy töltéssel.Duracell 2650mAh-s van nekem,de nagyon szuper.Régebben volt Energizer is,de csak az első néhány töltésnél volt jó,és utánna nagyon lecsökkent az "élettartama".
2009. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

ha nem hagyod teljesen lemerülni és úgy töltöd újra bármilyen márkájú lehet az akksi, akkor is jelentkezik a memória effektus.

2600 mAh-snál kisebbet ne vegyél.

2009. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha sokáig tartó minőséget szeretnél, akkor Eneloop aksi+ Voltcraft IPC-1L töltő. Nem túl olcsó dolog, de hosszútávon megéri.

Régóta fényképezek, elég aktívan, és mindig bajok voltak az akkukkal egy-két év után. Ezért mindig más aksit vettem. Végül egy ismerős ajánlotta ezt a párost. 3 éve vettem, s azóta még mindig olyan mintha új aksik lennének... Ráadásul mivel ezek alacsony önkisülésű aksik, azóta még egyszer sem fordult elő olyan, hogy ha feltöltve elrakom a táskámba, és csak pár hónapok után használom fel az aksikat, már félig lemerültek lennének.


IPC-1L ára: kb 9.000,-Ft

Eneloop aksi 4db kb 5.000,-Ft

Tényleg rohadt drága, de hosszútávon sokkal jobban jársz vele, nem kell évente új aksit venni, és egy szar töltővel mindig tönkre vágni őket..

2009. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
nekem is energizer van.és semmi gond vele.
2009. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Nekem 2500mAh-s Energizereim vannak, nincs velük gondom.

[link]


És van 2700mAh-s X4Energy-m, ebből 4 db volt 4500Ft Sparban. Energizer töltőjével töltök ezeket. Végigfotóztam velük egyegész napos Rally-t, egy Veszptém-Győr utat, és még félig vannak - nekem nagyon bejött.

2009. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!