Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a psp 2004 és...

Mi a különbség a psp 2004 és a 3004 között? Mellesleg szeretnék venni mennyire érimeg (nem pénzkérdése)?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 15:36
 1/4 anonim válasza:
Media Marktban én is pontosan ugyanezt kérdeztem az eladótól. Azt mondta, hogy a 3004-nek jobb a képernyője, mert fejlesztettek rajta. Csak ennyi a különbség a kettő között. Megvettem a 2004-et és annak a kijelzője is nagyon jól látható, jó minőségű.
2009. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem csak a kijelzője jobb hanem könyebb,32Mb-ram helyet 64 van azért nekem egy kicsivel több bizalmat ad.És már a 3004-re is van törés csak nem olyan f@sza mint a PSP2-nél.
2009. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

-a kontrasztarány jobb a 3000-nél (ez jobb színeket jelent)

-a megjelenésen változtattak, a gombok formája, elhelyezkedése

-valamivel nagyobb teljesítmény (ez pl azt jelenti, hogy ha sok zenéd van fennt, nem fog laggolni)

-a hátsó PSP felirat dizájnja megváltozott

2010. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem 2004 ice silver slim&Lite van a unokatesóm nak 3004 Piano black, nos össze hasonlitva és az előttem válaszoloval:

"-a kontrasztarány jobb a 3000-nél (ez jobb színeket jelent)"


Igen, jobbak, de nem erősek, olyan mint kicsit egy pókháló,de ha a fényt feljebb teszed amúgy jobb, csak többet fogyaszt


"-a megjelenésen változtattak, a gombok formája, elhelyezkedése"

Nem valami más hogy van, csak az alakjuk a lenti gomboknak, és a START helyett a PS ikon jele van


"-valamivel nagyobb teljesítmény (ez pl azt jelenti, hogy ha sok zenéd van fennt, nem fog laggolni) "


Ez fordítva van.. de nagyon.. nos a fifa 12-őt a 3004 es be elakarta a haverom inditani, úgy befagyott hogy a batrit kivette, asse jó.. majd olyan 2percel kapcsolt ki


Enyémébe 2004 esbe betettük, nyugottan vitte, unokatesóm is csodálkozott


"-a hátsó PSP felirat dizájnja megváltozott"

Izlések és pofonok, csak annyi hogy vékonyabb a kör :)


Ám slim vékonyabb , de törékenyebb főleg a umd tartójával(tudom xd ).A 3004 esbe több ikon stb. van meg van mikorofon is.Ez 2004 esbe is van csak miki nélkül.2004 est lehet flashelni(ms-en játékokat visz), a 3004esen nem(talán, mert egyszer sikerült feltörnöm).


Ám van PSP Go! amire kamerát terveztek(sima psp-re is jó), és van rajta bluthoot, csak a játékokat rá neten kell lehúzni,és érte fizetni, és hamarosan lessz PS Vita is amúgy..

2011. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!