Mit vegyek, hogy tudjak GTA4-et játszani? -PS3 -PC -X box?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 19:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
most ne azt nézd
2009. máj. 10. 22:35
 12/23 anonim válasza:
52%
Nekem egy 6 éves gépem van és azon is megy. Pedig nem ér többet 35ezer ft-nál ha a monitort nem számolom bele. A gta meg ingyé van xD
2009. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Helló!

Bocs, egy kicsit későn írok.

Szóval a GTA IV nagyon király játék szerintem, de más játékokat is nézz, ne csak ezt az egyet(milyen típusú gamefan vagy, mert az alapján kell dönteni). Ha kifejezetten ilyen GTA típusú játékok bejönnek neked, akk egyértelműen konzolt javaslok, ha inkább a sport(pl. Fifa) vagy az FPS game-ekért rajongsz, akk egy komplett PC. Én inkább konzolpárti vok, mert

Először én is elhatároztam, h PC-n fogom tolni a GTA IV-et, de utánnanéztem, és az alapból 200e Ft-ért vett gépembe még minimum +100 000 Ft-ot kellett volna beletuningolnom, h jó legyen, az is határozott ideig(max. 2-3 év). Ebből az árból már simán kijönne egy gyönyörű >100 cm-es HD TV+ egy XBox, vagy egy PS3. Utóbbiaknak nincs szükségük a tuningra, tökéletesen működnek. Persze itt még sok ellenérv is van(a PC-t több mindenre tod használni, jobban tudsz rajt játszani, ingyen tudsz vele stb.). A konzolvétel pedig - mint minden más - a pénztárcától függ. Az emberek többsége azért vesz 360-at, mert ki tod flashelni és ingyen gurulnak rajta a game-ek. Ez igaz, de akk a multit fújhatod(mivel a MS kib.sz onnan, ha látja, h hamisítottan tolod). Ezenkívül még évente kb. 10e kell az XBox Live-re, h tudj multizni és ha nem kábelesen akarod rádugni a netet, akk 20kért tudsz venni Wi-Fi adaptert. Utóbbiak a PS3-ra ingyenesek(az adapter bele van építve, és a PSN). Xboxra több játék van, de csak azért, mert előbb jött ki, és többen veszik. De ez, szerintem rövidesen meg fog változni. Abba most nem akarok belemenni, így is sokat írtam, h végigolvastad, hős vagy:D:D:D:D

2009. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

Előző válaszló vok:

A lényeget kihagytam xD. Haverom is nagy GTA fan, és mivel eddig minden részét PC-n vitte, így ezt is azon akarta. A gépe nem volt jó, a szüleitől kapott egy nagyon komoly(assz. 3x3,2 Ghz-es proci, 4 GB RAM, 1GB-os nVidia videókártya) PC-t, fel is tette, elindította, és láss csodát:

kb. 5-10 perc múlva a Games for Windows Live miatt tönkrement a gép, le is törölte, többet nem is beszél róla. Másik haveromnak szintén ilyesmi erősségű gépe van+ a héten vett egy 360-at. Mind2n megvan neki a GTA IV, megkérdeztem tőle, melyiken tolja, szívesen? 360.

2009. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Xboxot ajánlom, de GTA4hez Arcadeot semmiképp. Tudtommal a GTA4 a vinyón elment ezt-azt hogy gyorsabban tölthesse a pályákat, textúrákat.
2009. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam egy jó modositással, egy 600 Mhz-s Pc-n, 256 mega rammal 16 Mb videokártyával.. és elfutott, igaz hogy szó szerint szinek nélkül, 500x450-es felbontással.

Ja, és fél napig vártam amig elindult. (enyhe túlzással: 10 óra volt.)

A legjobb sebessége 8 Fps volt.

A program gyengitett Win2000 rendszerrel ment.

Tehát, a válasz: egy 3200 forintos géppel is beindul, de minimum 100-120 ezerért vett gép kell hozzá.

2009. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: nekem is Arcade van, de attól még megy rajta, csak nem árt venni hozzá venni vinyót. Ennyi...
2010. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
A Games For Windows Live miatt hogy száll el egy vadonatúj PC?
2010. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én anno ps3-at gta4-el vettem egy csomagban 90ft-ért. Most is sokat játszok vele nekem nagyon bejött.:D

De még augusztusban én amikor néztem videót a gta 4ről tudtam hogy nekem meg lesz.Nagyon nem tudtam dönteni(ps3-xbox-pc) hogy mit vegyek .Végülis a ps3 azért nyert mert volt ps1-em és ps2-őm és ismerem az exkluziv játékokat :D:D az xbox amugy télleg (gyengébb) nem mondom hogy fos mert a haveromnál láttam az uj splinter cell játékot (D:D:D: ) és meg kell mondanom nagyon szép lett.

Szerintem ps3-at vegyél tdok hol tudsz olcson szerezni(www.konzolvilag.hu) én is itt vettem .Asszem van egy 120 gb slim 65k akcio de nem tom él még e .

Remélem segitettem.

2010. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 ManyMen90 válasza:

Na nézzük!

PC tuningolása télleg sokba kerül (bár ezt már sokan írták előttem)!Egy új videókártya amin menne is újonta vagy 30k!

PS3 nem rossz választás,de arra a gamek nagyon drágák(kb 4 játék minimum 20k),mivel ezt nem lehet chipelteteni így nem futnak rajta az írott játékok!És nem hiszem,hogy te megveszed a GTA 4-et 15k-éert PS3-ra, kijátszod és már nem is érdekel tovább semmi játék(bár ha ez a helyzet akkor felesleges konzolt venni)!

Xbox 360-ra több játék jött ki mint PS3-ra,de xbox-nál vigyázni kell,hogy nehogy túlmelegedjen mert 3LED-es lesz!Bár ha veszel egy Jasper alaplapos,hűtésmódosított,

flashelt xbox-ot akkor nagyon kevés a valőszínűsége hogy 3LED-es lesz vagy más baja+ írott játékokat is tudsz venni rá ilyen 500-800ft-okért!

Úgyhogy szerintem Xbox 360 a jó döntés ;)

2010. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!