Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy max 35000 ft-ért milyen...

Egy max 35000 ft-ért milyen szóló elektronikus gitárt tudok venni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szart... :(

Használt SX-ek között nézelődj, abból ki lehet fogni valami használhatót.

2011. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a cortok?
2011. nov. 19. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát Cort-ból vannak jók, de inkább a kicsit magasabb árkategóriában, az ilyen olcsók nagyon kartondoboz hangúak...
2011. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jakcsi ***** válasza:

Dobj rá 1 tizest és vehetsz újonnan egy Ibanez gax30-at.

Én is azzal kezdtem, azóta már most tartok a harmadik gitáromnál de még mindig visszasírom néha az én kis drágámat.Vagy esetleg használt Ibanezek közül nézz szét, biztos kapsz 35 körül valami egész korrektet.

2011. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a jobbak közül csak lopottat...
2011. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem 40ért volt egy Hohner viperem,iylen régi német és hasonló gitárokat ajánlok használtan,de ennyiért használt Ibanezek,Jacksonok is lehetnek jók alapabbak,de a Squierek Ariak,se rosszak.Az is megoldás hogy venni egy jó alapot és idővel pickup stb csere majd jobbra benne
2011. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gibson Les Paul!!
2011. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem van egy gibson les paul-om de az epiphon les paul csak a nevében és az árában külömbözik! Az epiphon már 40-től kezdődik!
2011. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!