Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek a Samsung UE32D610...

Szerintetek a Samsung UE32D6100-as TV ára mennyivel csökkenhet december közepéig?

Figyelt kérdés
Jelenlegi ár: 139999 Ft
2011. nov. 19. 18:59
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem vegyél inkább TV-t!

Mondjuk Panasonic, Sony, vagy esetleg Philips-et!

Érdekes, hogy Németországban is tele vannak a boltok Samsunggal, amik gyönyörűek és csodásak a színeik, mégis inkább mindenki a fent soroltakat veszi, a fentebb sorolt sorrendben! :) És nem a Saturnból, Media Marktból vásárolnak, hanem az internetről! (P.Amason.de, Ebay, stb..)

/Pl.Saturn-Média M. 1000€, interneten 500-650€! NEM MINDEGY! ;):)/

De valószínűleg csak a Designer dolgozik a Samsungnál, mert a szépségén kívül semmi egyéb nem jó benne!

Én minden képen átgondolnám a helyedben a márka választást, nekem is volt TV-m, csak a duplájába került az általad írt árnak! :S

És természetesen csalódás. A közepén pl.egy csík kiégett! :S

Porszívó tönkrement, stb.. A Miele mosógép, mosogatógép, száríógép miért nem megy tönkre 20 év után sem?!


Szerintem gondold át és örülj neki, hogy eddig még nem vetted meg! ;):)

2011. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsővel ne foglalkozz!

Szerintem nem érdemes tovább várni.

Ugyanabban a helyzetben vagyok mint ,te csak én a 40 es változatot akarom megvenni. Boltba megnéztem nagyon szép képe van ,viszont tényleg az internetről érdemesebb megrendelni (általában) mivel a legtöbb esetben olcsóbb.

2011. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek asszem a másodikra fogok hallgatni.
2011. nov. 28. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 40D6100-am van,és legközelebb is Samsungot vennék, az előző tv-m is samsung volt. :)

Sony egyébként még jó cucc. Philips-et soha!!! A családban van, (Nem kamuzok!!) 2 havonta jön a futár és viszi a szervizbe. Pedig az egy 250.000 ft-os tv volt, ezelőtt 1 évvel.

2011. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!