Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebay-en hogy tudom megreklamál...

Ebay-en hogy tudom megreklamálni a nem megérkezett dolgokat?

Figyelt kérdés
Ebay-en rendeltem november elején és még mindig nem jött meg a cucc. Már reklamáltam annál, akitől rendeltem, de nem történt semmi. Ebben az esetben mit tudok lépni?
2011. dec. 26. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Irhatsz az oldal vezetésének, akkor az illetöt esetleg kitiltják az Ebay-ról. Ha a megrendelt dolog értéke bizonyos összeg (ha jól tudom, 100 Euor, de nem biztos) felett van, akkor inditanak eljárást, egyébként nem.
2011. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha magyarul írtál nem biztos hogy el tudta olvasni.
2011. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Angolul írtam neki, de semmi reakció. Várok még egy hetet, hátha postára adta, de utána valószínűleg felveszem az ebay-el a kapcsolatot.
2011. dec. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!