Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Túlmelegedő (Acer) laptopot...

Túlmelegedő (Acer) laptopot tudják szervizelni?

Figyelt kérdés

Kb. egyéves Acer laptop, ha játszom rajta, vagy interneten videót nézek akkor túlmelegszik és elszáll, kb. egy ezredmásodperc alatt aló állapotba kerül (ami ügye nem tesz jót neki)


Utánanéztem és nem csak nekem van ilyen problémám, hanem még rengeteg embernek, mivel ez egy típushiba ennél a laptopnál, na de a lényeg, hogy ha elviszem szervizbe egyáltalán tudnak vele kezdeni valamit?


2012. jan. 15. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyne.. Használati körülményektől függően fél-egy évente takarítani KELL a processzor hűtő és ventillátor részét..

Tudod mennyi pormacska van most benn? Meglepődnél..

2012. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Haveromnak az Acer Asp. 5536g volt melegedős,gariba elvitette Dániába-mert ott van a legközelebbi Acer szervíz, amúgy a szállítást az acer állja, de ha kiderül, hogy miattad nem j, akk kb. 10.000 Ft-ot kell fizetni-ott megnézik,szétszedik,esetldg megcsinálják,majd 3 hét múlva kézhez kapod a géped, ami ez után kb. 2-3 hétig jó is lesz.
2012. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy tovább.
2012. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy 2-3 hét?
2012. jan. 15. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyi amég kiviszik repülővel,megcsinálják,visszahozzák,odaadják neked.
2012. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, azt hittem javítás után annyit megint meghibásodik. :)
2012. jan. 15. 17:20
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja értem, azt hittem javítás után "annyit" megint meghibásodik. :)


Na ezt jól elírtam (annyit nélkül)

2012. jan. 15. 17:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy itt Pesten belül nem tudják kitisztítani, ha esetleg csak az a probléma, hogy tele van porral? Mármint egy sima szervizbe, nem szívesen küldeném Dániába, az sok idő.
2012. jan. 15. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, basszus hülye vagyok. 2-3 hét, még visszahozzák, és haveromnak 2 hét után megint előjött a probléma, igaz, ő eléggé nagy kocka, napi 12-13 órát járatta igrn csak megterhelő játékokkal.


Amúgy ha az üzlet vállal notebook tisztítást,akkor ott is megcsinálják.

2012. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!