Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régi ORION TV beállítása nem...

Régi ORION TV beállítása nem sikerül! Miért?

Figyelt kérdés
Kaptam egy régi ORION tv-t, és a távirányítójának tudom csak a távirányítójának a verzióját tudom! ORION Computer-08 . A távirányító működik, tudok csatornát váltani, és hangerőt, viszont sehogy nem tudom a sávot állítani. Van egy sáv gomb, de sajnos nem sikerül. Ha valakinek van valami ötlete, megköszönöm!

2012. jan. 28. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Csatorna kiválasztása! 1-->>>Sáv 2-->>>memori 3--->>>csatorna 4---memori 5--->>>sáv 6--->>>csatorna!

Ebben a sorrendbe ahogy írtam! A végén ,ha a csatorna villan egyet akkor memorizálta be.

Ne hagyj ki egy lépést sem, mert különbem nem memorizálja be!!!

Különböző színekkel be karikáztam.Tehát 6 lépésből és úgy,hogy közbe ne állj le néhány másodpercre sem,mert akkor kezdheted elölről!!

[link]

2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy írj!
2012. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam az 5-ös lépést hagyd ki!!!!! bocs,de elég hülye memorizálása van :/
2012. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az az utolsó előtti a 5(sáv.)

Jaj ott lennék pillanat alatt meg lenne :D

2012. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üdv! Nekem ORION Computer-09 típusú tv-t kellene beprogramoznom. A távirányítón van "Auto" gomb, meg is találja jó minőségben a csatornát, de nem tudom megállítani és menteni, mert egyből tekeri tovább.

Ennél is működik a fentebb leírt módszer?

Itt egy kép a távirányítóról: [link]

2012. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!