Gaben9393 kérdése:

Egy Samsung 82cm-eres lcd tv-m van. Miért van az hogy egy idő után ki irja hogy: "figyelem a tv 2perc mulva kikapcsol" és 2 perc után kikapcsol? A beállításoknál van ilyen de az ki van kapcsolva tehlát az nem lehet.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

pedig biztos elállítódott vmi

nekem is ilyen tvm van és nem csinálja

2012. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg néztem ma is és ki van kapcsolva.. Fogalmam nincs mi lehet :/
2012. jan. 29. 21:29
 3/12 Darkkingdom ***** válasza:
Van egy gomb rajta hogy TOOLS ha jól tudom és azon belül van,ha jól tudom valami olyasmi hogy készenléti mód vagy autómatikus kikapcs....Ott állítsd át!
2012. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez hol van a tv-n? Vagy beállításokba? Csak akkor csinálja ha nincs sokáig kapcsolva sehová.. Tehát egy csatorna megy sokáig...
2012. jan. 29. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:

az én távirányítómon van egy tools feliratú gomb abban van egy olyan menüpont h automatikus kikapcsolás



de azt írja a kérdező h az ki van kapcsolva

de azért nézd meg

2012. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Darkkingdom ***** válasza:
Nah igen akkor az lessz van rajta egy készenléti mód vagy mi,hogyha nem érez semmi változást kikapcsol! ezt a tools- gombot távirányitón találod meg a samsungnál megszokott nagy gomboknál középen azt hiszem a tools gomb az és azon belül megfogod találni egy készenléti mód vagy autómat kikapcs... valamiilyesmi!De ha nem megy akkor irj és átnézzük :D
2012. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Darkkingdom ***** válasza:
Azt vágom hogy azt írj ahogy kivan kapcsolvva,de nem biztos hogy egyről bezsélünk...
2012. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert a beállíásoknál van egy ilyen menüpont hogy ki kapcsolás.. Ott be lehet állítani hogy 30 perc 60perc stb.. Ès ott tuti ki van kapcsolva.. Ezért fura az egész..:/
2012. jan. 29. 21:40
 9/12 Darkkingdom ***** válasza:

De az nem ugyanaz!Nézd már meg amit mondtunk a távirányítón!

ezért írtam hogy nem egyről bezsélünk!

2012. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


ott a TOOLS feliratú középen:)


nekem ilyen a távirányítóm:)

2012. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!