Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DigiTV! A kitörölt csatornáimn...

DigiTV! A kitörölt csatornáimnak a száma is kitörlődött, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Tehát töröltem pl. a 42-49ig lévő csatornákat, mert nem jöttek be. Majd sorba rendeztem az adásokat amik megmaradtak, de így 41 után ugye az 50re rakta a következőt. Meglehetősen zavar, és emléxek h régebben is volt ilyen, aztán valami rendezgetés hatására visszaállt, tehát 41,42,43...stb.


Erre lennék kíváncsi!


2012. febr. 1. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hyundai beltérid van? Ha igen, akkor a megoldás, hogy először sorba rendezed a csatornákat, utána törlöd a feleslegeseket.
2012. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, Hyundai.

Hát igen, valóban ez megoldás...lett volna. De kb. 1 órán keresztül rendezgettem, most nem akarom még egyszer lekeresni, és kezdeni az egészet előről.

Azért csináltam így, mert emlékszek, hogy korábban is véletlen így jártam, és úgy emlékszek, hogy lekerestem utána külön pár frekvenciát, és ennek hatására helyreálltak a számok.

Szóval sanszos, hogy van így utólag is valami lehetőség, mert egyszer már sikerült. :D

2012. febr. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!